Gamintojas: Bosch
Modelis: BGL6PET1
EAN: 4242005232338
Bosch Serie 6 BGL6PET1. Maksimali įėjimo galia: 700 W. Tipas: Cilindrinis dulkių siurblys, Valymo tipas: Sausa, Dulkių talpos tipas: Dulkių maišas. Dulkių siurblio oro filtravimas: HEPA, Purvą atskiriantis metodas: Filtras, Garso lygis: 74 dB. Produkto spalva: Raudona
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
www.photopoint.ee |
VACUUM CLEANER BGL6PET1 BOSCH | €239.99 |
|
www.photopoint.ee |
Bosch Serie 6 BGL6PET1 vacuum Cylinder vacuum Dry 700 W Dust bag | €272.99 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Konstrukcija | |
| Tipas | Cilindrinis dulkių siurblys |
| Valymo tipas | Sausa |
| Dulkių talpos tipas | Dulkių maišas |
| Produkto spalva | Raudona |
| Vamzdžių tipas | Teleskopinis |
| Lanksti žarna | |
| Energijos valdymas | |
| Maksimali įėjimo galia | 700 W |
| Kintamas galingumas | |
| Galios kontrolė | Elektroninis |
| Srovė | 10 A |
| Maitinimo šaltinis | AC |
| AC įėjimo įtampa | 220 - 240 V |
| AC įėjimo dažnis | 50/60 Hz |
| Veikimo charakteristikos | |
| Dulkių siurblio oro filtravimas | HEPA |
| Purvą atskiriantis metodas | Filtras |
| HEPA klasė | HEPA 13 |
| Tinkamas naudoti | Namo |
| Valymo paviršiai | Kilimas, Kietas grindinys |
| Garso lygis | 74 dB |
| Veiklos spindulys | 12 m |
| Sertifikavimas | CE, Eurasian, Morocco, Ukraine, VDE |
| Ergonomija | |
| Laido ilgis | 9,3 m |
| Automatinis laido suvyniojimas | |
| Dulkių talpyklos užpildymo indikatorius | |
| Pakuotės turinys | |
| Pridedami siurblio šepetėliai | Kilimų šepetys, Kietas grindų šepetys |
| Svoris ir matmenys | |
| Ilgis | 300 mm |
| Aukštis | 450 mm |
| Svoris | 6 kg |
| Svoris (be priedų) | 4,3 kg |
| Pakuotės plotis | 320 mm |
| Pakuotės gylis | 370 mm |
| Pakuotės aukštis | 585 mm |
| Paketo svoris | 9,1 kg |