Gamintojas: Bosch
Modelis: 2 608 642 528
EAN: 3165140650106
Bosch 2608642528. Tinka medžiagas: Daugybė, Disko skersmuo: 25,4 cm, Angos dydis: 3 cm. Kiekis pakuotėje: 1 vnt
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
Bosch Expert 254x30mm for Multi Material (2.608.642.528) | €95.56 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Savybės | |
| Tinka medžiagas | Daugybė |
| Disko skersmuo | 25,4 cm |
| Storis | 1,8 mm |
| Angos dydis | 3 cm |
| Dantų skaičius | 80 |
| Pjovimo plotis | 2,4 mm |
| Kabliuko kampas | -5 ° |
| Pjovimo rezultatas | 4 |
| Grandininio pjūklo ašmenų peiliukų forma | TCG (Triple Chip Grind) |
| Pakuotės turinys | |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt |