Gamintojas: Bosch
Modelis: 2 608 644 549
EAN: 3165140957793
Bosch 2 608 644 549. Tinka medžiagas: Laminatas, Laminuotas skydelis, Disko skersmuo: 16,5 cm, Angos dydis: 2 cm. Kiekis pakuotėje: 1 vnt
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
www.ox.ee |
BOSCH circular saw blade EfLP 165x20x1.8 / 1.2x48T - 2608644549 | €48.90 |
|
www.photopoint.ee |
Bosch circular saw blade EfLP 165x20x1.8 / 1.2x48T - 2608644549 | €52.99 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Savybės | |
| Tinka medžiagas | Laminatas, Laminuotas skydelis |
| Disko skersmuo | 16,5 cm |
| Storis | 1,2 mm |
| Angos dydis | 2 cm |
| Dantų skaičius | 48 |
| Sukimosi greitis (maks.) | 8500 RPM |
| Pjovimo plotis | 1,8 mm |
| Modelio suderinamumas | Bosch |
| Galinis kampas | 15 ° |
| Kabliuko kampas | -5 ° |
| Grandininio pjūklo ašmenų peiliukų forma | ATB (pasirinktinai aukšta kampinė) |
| Pakuotės turinys | |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt |