Gamintojas: Fujitsu
Modelis: FTS:ETFEADU-L
EAN: 4053026874519
Fujitsu DX1/200 S3. Saugojimo kaupiklio dydis: 2.5". Bloko tipas: Stovas (2U). Palaikomų saugojimo tvarkyklių skaičius: 24, Palaikomi saugojimo kaupiklių tipai: HDD. Plotis: 482 mm, Ilgis: 540 mm, Aukštis: 88 mm, Svoris: 35 kg. Produkto spalva: Pilka
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Laikmenos | |
| Įrengti saugojimo kaupikliai | |
| Įdiegtas kaupiklio tipas | |
| Palaikomi saugojimo kaupiklių tipai | HDD |
| Palaikomų saugojimo tvarkyklių skaičius | 24 |
| Saugojimo kaupiklio dydis | 2.5 " |
| Konstrukcija | |
| Bloko tipas | Stovas (2U) |
| Produkto spalva | Pilka |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 482 mm |
| Ilgis | 540 mm |
| Aukštis | 88 mm |
| Svoris | 35 kg |
| Energijos valdymas | |
| AC įėjimo įtampa | 120-230 V |
| AC įėjimo dažnis | 50 - 60 Hz |
| Pakuotės turinys | |
| Pridėti kabeliai | AC, SAS |
| Ryšys | |
| SAS pagrindinis prievadas | |