Gamintojas: Canon
Modelis: 97023301
EAN: 8713878012519
Canon Transparent Paper - FSC. Ritinio ilgis: 50 m, Ritinio plotis: 61 cm, Spausdinimo medijos storis: 78 µm, Svoris spauzdintuvo ruošinys: 90 g/m²
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Savybės | |
| Ritinio ilgis | 50 m |
| Ritinio plotis | 61 cm |
| Spausdinimo medijos storis | 78 µm |
| Svoris spauzdintuvo ruošinys | 90 g/m² |
| Spausdinimo medžiagos galiojimo laikas | 2 metai |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 17 - 23 °C |
| Sandėliavimo temperatūros norma (T-T) | 17 - 23 °C |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 45 - 55 % |
| Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas | 45 - 55 % |
| Pakuotės duomenys | |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt |