Gamintojas: Lexmark
Modelis: 47C9920
EAN: 0734646717304
Lexmark XC4352. Spausdinimo technologija: Lazeris, Spausdinimas: Spalvotas spausdinimas, Maksimali rezoliucija: 1200 x 1200 DPI, Spausdinimo greitis (spalvotai, normalios kokybės, A4/US Letter): 50 ppm. Kopijavimas: Spalvotas kopijavimas. Skenavimas: Spalvotas skenavimas. Siuntimas faksu: Spalvoto fakso siuntimas. Didžiausias ISO A serijos popieriaus dydis: A4. „Wi-Fi“. Produkto spalva: Juoda, Balta
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
azerty.nl |
Lexmark XC4352 - Multifunctionele printer | €3520.25 |
|
oreol.eu |
Lāzerprinteri Lexmark LEXMARK XC4352 A4 MFP Color Laser 50ppm - OReol.eu | €3844.00 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Spausdinimo greitis | |
| Spausdinimo technologija | Lazeris |
| Spausdinimas | Spalvotas spausdinimas |
| Maksimali rezoliucija | 1200 x 1200 DPI |
| Spausdinimo greitis (juoda, normalios kokybės, A4/US Letter) | 50 ppm |
| Spausdinimo greitis (spalvotai, normalios kokybės, A4/US Letter) | 50 ppm |
| Trukmė iki pirmo lapo (juodai, normali kokybė) | 5,6 s |
| Trukmė iki pirmo lapo (spalvota, normali kokybė) | 6,1 s |
| Faksas | |
| Siuntimas faksu | Spalvoto fakso siuntimas |
| Modemo greitis | 33,6 Kbit/ai |
| Kopijavimas | |
| Kopijavimas | Spalvotas kopijavimas |
| Nuskaitymas | |
| Skenavimas | Spalvotas skenavimas |
| Skenerio tipas | Plokščias ir ADF skeneris |
| Popieriaus tiekimas | |
| Didžiausias ISO A serijos popieriaus dydis | A4 |
| Popieriaus dėklo tipai | Envelopes, Executive |
| ISO A-serijos dydžiai (A0...A9) | A4, A5, A6 |
| Ne ISO spausdinimo medijos dydžiai | „Legal“, „Letter“ |
| Vokų dydžiai | 7 3/4, 9, 10, B5, C5 |
| Įvesties ir išvesties galia | |
| Bendra įvesties talpa | 650 lapai |
| Bendra išvesties talpa | 300 lapai |
| Daugiafunkcis dėklas | |
| Multi-paskirties dėtuvės talpa | 100 lapai |
| Tinklas | |
| „Wi-Fi“ | |
| Ethernet LAN jungtis | |
| Eterneto LAN duomenų perdavimo norma | 10,100,1000 Mbit/ai |
| Wi-Fi standartai | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Mažo nuotolio radijo ryšys (NFC) | |
| Veikimo charakteristikos | |
| Vidinė atmintis | 2048 MB |
| Maksimali vidinė atmintis | 2048 MB |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva | Juoda, Balta |
| Pozicija rinkoje | Darbo grupė |
| Įmontuotas ekranas | |
| Ekrano įstrižainė | 25,4 cm |
| Spalvotas ekranas | |
| Savybės | |
| Veikos ciklas (maksimalus) | 150000 lapai per mėnesį |
| Veikimo ciklas (rekomenduojama) | 2000 - 20000 lapai per mėnesį |
| Spausdinimo spalvos | Juoda, Žydras, Rausvai raudona, Geltona |
| Energijos valdymas | |
| Energy Star tipiškas elektros energijos suvartojimas (TEC) | 0,69 kWh/savaitė |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 479 mm |
| Ilgis | 533 mm |
| Aukštis | 621 mm |
| Svoris | 39,5 kg |
| Ryšys | |
| USB prievadas | |
| USB jungtis | USB Type-A / USB Type-B |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 10 - 32 °C |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 8 - 80 % |