Gamintojas: KYOCERA
Modelis: 1102MY3NL1
EAN: 0632983026960
KYOCERA FS -C8525MFP. Spausdinimo technologija: Lazeris, Spausdinimas: Spalvotas spausdinimas, Maksimali rezoliucija: 600 x 600 DPI, Spausdinimo greitis (spalvotai, normalios kokybės, A4/US Letter): 25 ppm. Kopijavimas: Spalvotas kopijavimas. Skenavimas: Spalvotas skenavimas, Optinė nuskaitymo skiriamoji geba: 600 x 600 DPI. Siuntimas faksu: Vienpusio fakso siuntimas. Didžiausias ISO A serijos popieriaus dydis: A3. Tiesioginis spausdinimas
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
KYOCERA FS-C8525MFP | €4303.90 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Spausdinimo greitis | |
| Spausdinimo technologija | Lazeris |
| Spausdinimas | Spalvotas spausdinimas |
| Maksimali rezoliucija | 600 x 600 DPI |
| Spausdinimo greitis (juoda, normalios kokybės, A4/US Letter) | 25 ppm |
| Spausdinimo greitis (spalvotai, normalios kokybės, A4/US Letter) | 25 ppm |
| Spausdinimo greitis (juoda, normalios kokybės, A3) | 13 ppm |
| Spausdinimo greitis (spalvotas, normalios kokybės, A3) | 13 ppm |
| Įkaitimo trukmė | 45 s |
| Trukmė iki pirmo lapo (juodai, normali kokybė) | 10 s |
| Trukmė iki pirmo lapo (spalvota, normali kokybė) | 12 s |
| Faksas | |
| Siuntimas faksu | Vienpusio fakso siuntimas |
| Fakso perdavimo greitis | 3 sek/lapas |
| Modemo greitis | 33,6 Kbit/ai |
| Fakso kodavimo metodai | JBIG, MH, MMR, MR |
| Kopijavimas | |
| Kopijavimas | Spalvotas kopijavimas |
| Dvipusis kopijavimas | |
| Laikas iki pirmos kopijos (juodas, normalus) | 11,7 s |
| Laikas iki pirmos kopijos (spalvota, normalus) | 13,6 s |
| Didžiausias kopijų skaičius | 999 kopijos |
| Kopijuoklio išdidinimas | 25 - 400 % |
| N viename funkcija (N=) | 2, 4 |
| Nuskaitymas | |
| Skenavimas | Spalvotas skenavimas |
| Abipusis skanavimas | |
| Optinė nuskaitymo skiriamoji geba | 600 x 600 DPI |
| Maksimalus nuskaitymo plotas | A3 (297 x 420) mm |
| Nuskaityti į | Elektroninį paštą, FTP, USB |
| Skenavimo greitis (juodas rašalas) | 40 ipm |
| Skenavimo greitis (spalvotas rašalas) | 40 ipm |
| Palaikomi vaizdo formatai | JPG, TIF |
| Pilkosios skalės lygiai | 256 |
| Popieriaus tiekimas | |
| Didžiausias ISO A serijos popieriaus dydis | A3 |
| Maksimalus spauzdinimo dydis | 297 x 420 mm |
| Popieriaus dėklo tipai | Paprastas popierius |
| ISO A-serijos dydžiai (A0...A9) | A3, A4, A5, A6 |
| ISO B-serijos dydžiai (B0...B9) | B5 |
| Ne ISO spausdinimo medijos dydžiai | „Folio“ |
| Individualizuotos lapo plotis | 98 - 297 mm |
| Individualizuotos žiniasklaidos ilgis | 148 - 432 mm |
| Popieriaus dėklo svoris | 60 - 256 g/m² |
| Įvesties ir išvesties galia | |
| Bendra įvesties talpa | 600 lapai |
| Bendra išvesties talpa | 280 lapai |
| Daugiafunkcis dėklas | |
| Multi-paskirties dėtuvės talpa | 100 lapai |
| Popieriaus įvesties tipas | Kasetė, Popieriaus dėklas |
| Maksimali įėjimo talpa | 1600 lapai |
| Tinklas | |
| „Wi-Fi“ | |
| Ethernet LAN jungtis | |
| Veikimo charakteristikos | |
| Vidinė atmintis | 1536 MB |
| Maksimali vidinė atmintis | 2048 MB |
| Procesoriaus šeima | PowerPC |
| Procesoriaus dažnis | 800 MHz |
| Garso slėgio lygis (spausdinimas) | 49 dB |
| Garso slėgio lygis (kopijavimas) | 49 dB |
| Konstrukcija | |
| Pozicija rinkoje | Verslui |
| Įmontuotas ekranas | |
| Ekranas | LCD |
| Sistemos reikalavimai | |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | |
| Palaikomos MAC operacinės sistemos | |
| Palaikoma operacinė sistema „Linux“ | |
| Ryšys | |
| Standartinės sąsajos | Eternetas, USB 2.0 |
| Tiesioginis spausdinimas | |
| USB prievadas | |
| USB 2.0 portų kiekis | 2 |
| Energijos valdymas | |
| Galios suvartojimas (vidutinė darbinė reikšmė) | 597 W |
| Energijos suvartojimas (laukimo režimu) | 125 W |
| Energijos suvartojimas (off) | 0,9 W |
| AC įėjimo įtampa | 220 - 240 V |
| AC įėjimo dažnis | 50 - 60 Hz |
| Savybės | |
| Skaitmeninis siuntimas | |
| Puslapio aprašymo kalbos | Microsoft XPS, PCL 5c, PCL 6, PCL XL, PostScript 3 |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 590 mm |
| Ilgis | 590 mm |
| Aukštis | 748 mm |
| Svoris | 80 kg |
| Tvarumas | |
| Tvarumo sertifikatai | ENERGY STAR |
| Kitos savybės | |
| Viskas viename funkcijos | Kopija, Faksas, Spausdinti, Skenuoti |
| Ieškomų failų formatai | JPG, PDF, TIFF, XPS |
| Colour all-in-one functions | Copy, Print, Scan |
| Pakuotės turinys | |
| Tvarkyklės įskaitytos | |