Gamintojas: HP
Modelis: L3U64A#B19
EAN: 0889296321927
HP LaserJet Managed MFP M725zm, Black and white, Spausdintuvas skirtas Business, Print, copy, scan, fax. Spausdinimo technologija: Lazeris, Spausdinimas: Vienpusis spausdinimas, Maksimali rezoliucija: 1200 x 1200 DPI. Kopijavimas: Vienpusis kopijavimas, Maksimali kopijavimo rezoliucija: 600 x 600 DPI. Skenavimas: Spalvotas skenavimas, Optinė nuskaitymo skiriamoji geba: 600 x 600 DPI. Siuntimas faksu: Vienpusio fakso siuntimas. Apdorojimo iš abiejų pusių funkcijos: Spausdinti, Kopija, Skenuoti. Didžiausias ISO A serijos popieriaus dydis: A3. Produkto spalva: Juoda, Pilka
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
HP LASERJET MANAGED MFP M725ZM | €5020.15 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Spausdinimo greitis | |
| Spausdinimo technologija | Lazeris |
| Spausdinimas | Vienpusis spausdinimas |
| Abipusis spauzdinimas | |
| Spausdinimo iš abiejų pusių režimai | Automatinis |
| Maksimali rezoliucija | 1200 x 1200 DPI |
| Spausdinimo skiriamoji geba, juoda spalva | 1200 x 1200 DPI |
| Spausdinimo greitis (juoda, normalios kokybės, A4/US Letter) | 41 ppm |
| Spausdinimo greitis (juoda, normalios kokybės, A3) | 20 ppm |
| Trukmė iki pirmo lapo (juodai, normali kokybė) | 10 s |
| Saugus spausdinimas | |
| Faksas | |
| Siuntimas faksu | Vienpusio fakso siuntimas |
| Fakso raiška (juoda ir balta) | 300 x 300 DPI |
| Fakso perdavimo greitis | 3 sek/lapas |
| Modemo greitis | 33,6 Kbit/ai |
| Fakso atmintis | 100 puslapiai |
| Automatinis perrinkimas | |
| Greitas rinkimas | |
| Fakso persiuntimas | |
| Automatinis mažinimas | |
| Fakso atidėtas siuntimas | |
| Kopijavimas | |
| Kopijavimas | Vienpusis kopijavimas |
| Dvipusis kopijavimas | |
| Maksimali kopijavimo rezoliucija | 600 x 600 DPI |
| Kopijavimo greitis (normalios kokybės, juodas, A4) | 41 cpm |
| Didžiausias kopijų skaičius | 9999 kopijos |
| Kopijuoklio išdidinimas | 25 - 400 % |
| Nuskaitymas | |
| Skenavimas | Spalvotas skenavimas |
| Abipusis skanavimas | |
| Optinė nuskaitymo skiriamoji geba | 600 x 600 DPI |
| Maksimalus nuskaitymo plotas | 297 x 420 mm |
| Skenerio tipas | Plokščias ir ADF skeneris |
| Nuskaitymo technologija | CCD |
| Nuskaityti į | Elektroninį paštą, Network folder, USB, Faksas |
| Skanavimo greitis (spalvota) | 30 ppm |
| Skenavimo greitis (juodas rašalas) | 50 ppm |
| Palaikomi vaizdo formatai | TIFF, JPEG, MTIFF |
| Palaikomi dokumentų formatai | XPS, PDF |
| Įvesties spalvos gylis | 24 bitai |
| Pilkosios skalės lygiai | 256 |
| Popieriaus tiekimas | |
| Didžiausias ISO A serijos popieriaus dydis | A3 |
| Popieriaus dėklo tipai | Popierius firminiams blankams, Popierius kortelėms, Vokai, Etiketės, Paprastas popierius, Iš anksto atspausdintas, Perdirbtas popierius, Skaidrės |
| ISO A-serijos dydžiai (A0...A9) | A3, A4, A5, A6 |
| JIS B-series dydžiai (B0...B9) | B4, B5, B6 |
| Įvesties ir išvesties galia | |
| Bendras įvesties dėklų skaičius | 6 |
| Bendra įvesties talpa | 2100 lapai |
| Bendra išvesties talpa | 750 lapai |
| Automatinis dokumentų tiektuvas (en. ADF) | |
| Automatinės dokumentų tiektuvo talpa | 100 lapai |
| Maksimalus įvesties dėklų skaičius | 6 |
| Veikimo charakteristikos | |
| Vidinė atmintis | 1024 MB |
| Maksimali vidinė atmintis | 1536 MB |
| Integruotas kortelių skaitytuvas | |
| Procesoriaus dažnis | 800 MHz |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva | Juoda, Pilka |
| Pozicija rinkoje | Verslui |
| Įmontuotas ekranas | |
| Ekranas | LCD |
| Ekrano įstrižainė | 20,3 cm |
| Lietimui jautrus ekranas | |
| Valdymo tipas | Jutiklinis |
| Tinklas | |
| Ethernet LAN jungtis | |
| Eterneto LAN duomenų perdavimo norma | 10,100,1000 Mbit/ai |
| Kabelių technologija | 10/100/1000Base-T(X) |
| Mobiliosios spausdinimo technologijos | Apple AirPrint, HP ePrint, Mopria Print Service |
| Savybės | |
| Veikos ciklas (maksimalus) | 375000 lapai per mėnesį |
| Veikimo ciklas (rekomenduojama) | 5000 - 40000 lapai per mėnesį |
| Apdorojimo iš abiejų pusių funkcijos | Spausdinti, Kopija, Skenuoti |
| Skaitmeninis siuntimas | |
| Spausdinimo kasečių skaičius | 1 |
| Spausdinimo spalvos | Juoda |
| Puslapio aprašymo kalbos | PCL 5, PCL 6, PDF 1.4, PostScript 3 |
| Spausdintuvo šriftai | PostScript, Scalable, TrueType, Windows |
| Viskas viename įvairių užduočių atlikimas | |
| „HP“ segmentas | Verslui |
| Ryšys | |
| Standartinės sąsajos | Eternetas, USB 2.0 |
| USB prievadas | |
| Sistemos reikalavimai | |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | |
| Palaikomos MAC operacinės sistemos | |
| Palaikoma operacinė sistema „Linux“ | |
| Energijos valdymas | |
| Galios suvartojimas (vidutinė darbinė reikšmė) | 890 W |
| Energijos suvartojimas (laukimo režimu) | 39 W |
| Energijos suvartojimas (off) | 0,3 W |
| AC įėjimo įtampa | 220 - 240 V |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 745 mm |
| Ilgis | 681 mm |
| Aukštis | 1192 mm |
| Svoris | 92,3 kg |
| Tvarumas | |
| Tvarios technologijos ir medžiagos | Mercury free |
| Tvarumo sertifikatai | ENERGY STAR, EPEAT Silver |
| Techniniai duomenys | |
| Pagrindinių (išorinių) dėžių skaičius padėklo sluoksnyje | 1 vnt |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis | 856 mm |
| Pakuotės gylis | 760 mm |
| Pakuotės aukštis | 1553 mm |
| Paketo svoris | 113 kg |
| Logistikos duomenys | |
| Padėklo bendrasis svoris | 113 g |
| Sluoksnių skaičius ant padėklo | 1 vnt |
| Gaminių skaičius ant padėklo | 1 vnt |
| Kitos savybės | |
| Paletės matmenys | 856 x 760 x 1553 mm |