Gamintojas: HP
Modelis: 1PV67A
EAN: 0192545079877
HP LaserJet Enterprise Flow MFP M528z, Print, copy, scan, fax, Front-facing USB printing; Scan to email; Two-sided printing; Two-sided scanning. Spausdinimo technologija: Lazeris, Spausdinimas: Vienpusis spausdinimas, Maksimali rezoliucija: 1200 x 1200 DPI. Kopijavimas: Spalvotas kopijavimas, Maksimali kopijavimo rezoliucija: 600 x 600 DPI. Skenavimas: Spalvotas skenavimas, Optinė nuskaitymo skiriamoji geba: 600 x 600 DPI. Siuntimas faksu: Vienpusio fakso siuntimas. Apdorojimo iš abiejų pusių funkcijos: Spausdinti, Kopija, Skenuoti. Didžiausias ISO A serijos popieriaus dydis: A4. „Wi-Fi“. Tiesioginis spausdinimas. Produkto spalva: Juoda, Balta
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
mts.ee |
HP LaserJet Enterprise Flow MFP M528z, Print, copy, scan, fax, Front-facing USB printing; Scan to email; Two-sided printing; Two-sided scanning | €3232.85 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Spausdinimo greitis | |
| Spausdinimo technologija | Lazeris |
| Spausdinimas | Vienpusis spausdinimas |
| Abipusis spauzdinimas | |
| Spausdinimo iš abiejų pusių režimai | Automatinis |
| Maksimali rezoliucija | 1200 x 1200 DPI |
| Spausdinimo skiriamoji geba, juoda spalva | 1200 x 1200 DPI |
| Spausdinimo greitis (juoda, normalios kokybės, A4/US Letter) | 43 ppm |
| Įkaitimo trukmė | 202 s |
| Trukmė iki pirmo lapo (juodai, normali kokybė) | 6 s |
| Kelių lapų viename spausdinimo funkcija | |
| Watermark printing | |
| Saugus spausdinimas | |
| Faksas | |
| Siuntimas faksu | Vienpusio fakso siuntimas |
| Fakso raiška (juoda ir balta) | 300 x 300 DPI |
| Fakso perdavimo greitis | 3 sek/lapas |
| Modemo greitis | 33,6 Kbit/ai |
| Fakso atmintis | 500 puslapiai |
| Automatinis perrinkimas | |
| Greitas rinkimas | |
| Fakso persiuntimas | |
| Fakso atidėtas siuntimas | |
| Automatinis mažinimas | |
| Fakso transliavimas | 210 vietos |
| Kopijavimas | |
| Kopijavimas | Spalvotas kopijavimas |
| Dvipusis kopijavimas | |
| Maksimali kopijavimo rezoliucija | 600 x 600 DPI |
| Kopijavimo greitis (normalios kokybės, juodas, A4) | 43 cpm |
| Laikas iki pirmos kopijos (juodas, normalus) | 6,5 s |
| Didžiausias kopijų skaičius | 9999 kopijos |
| Kopijuoklio išdidinimas | 25 - 400 % |
| Kelių lapų viename kopijavimo funkcija | |
| Knygų kopijavimo funkcija | |
| ID kortelės kopijavimo funkcija | |
| Nuskaitymas | |
| Skenavimas | Spalvotas skenavimas |
| Abipusis skanavimas | |
| Optinė nuskaitymo skiriamoji geba | 600 x 600 DPI |
| Maksimali skanavimo rezoliucija | 600 x 600 DPI |
| Maksimalus nuskaitymo plotas | 216 x 356 mm |
| Skenerio tipas | Plokščias ir ADF skeneris |
| Nuskaitymo technologija | CIS |
| Nuskaityti į | Elektroninį paštą, Network folder, USB |
| Skenavimo greitis (juodas rašalas) | 6,5 ppm |
| Skanavimo greitis (spalvota) | 45 ppm |
| Palaikomi vaizdo formatai | TIFF, JPEG, MTIFF |
| Palaikomi dokumentų formatai | XPS, RTF, UNICODE, HTML, PDF, CSV |
| Įvesties spalvos gylis | 24 bitai |
| Popieriaus tiekimas | |
| Didžiausias ISO A serijos popieriaus dydis | A4 |
| Popieriaus dėklo tipai | Transparencies, Plain paper, Letterhead, Card stock, Bond paper, Recycled paper, Rough paper, Labels, Envelopes |
| ISO A-serijos dydžiai (A0...A9) | A4, A5, A6 |
| ISO B-serijos dydžiai (B0...B9) | B5 |
| ISO C-serijų dydžiai (C0...C9) | C5, C6 |
| Ne ISO spausdinimo medijos dydžiai | „Oficio“, 16K |
| JIS B-series dydžiai (B0...B9) | B5, B6 |
| Vokų dydžiai | B5, C5, C6, DL |
| Fotopopieriaus dydžiai | 10x15 cm |
| Individualizuotos žiniasklaidos ilgis | 127 - 355,6 mm |
| Individualizuotos lapo plotis | 76,2 - 215,9 mm |
| Popieriaus dėklo svoris | 60 - 200 g/m² |
| Įvesties ir išvesties galia | |
| Bendras įvesties dėklų skaičius | 2 |
| Bendra įvesties talpa | 650 lapai |
| Bendra išvesties talpa | 250 lapai |
| 1 popieriaus dėklo įvesties talpa | 100 lapai |
| 2 popieriaus dėklo įvesties talpa | 550 lapai |
| Daugiafunkcis dėklas | |
| Multi-paskirties dėtuvės talpa | 100 lapai |
| Popieriaus įvesties tipas | Lapų tiekimas |
| Automatinis dokumentų tiektuvas (en. ADF) | |
| Automatinės dokumentų tiektuvo talpa | 100 lapai |
| Maksimalus įvesties dėklų skaičius | 5 |
| Maksimali įėjimo talpa | 2300 lapai |
| Didžiausia išėjimo apimtis | 250 lapai |
| Tinklas | |
| „Wi-Fi“ | |
| Ethernet LAN jungtis | |
| Kabelių technologija | 10/100/1000Base-T(X) |
| Eterneto LAN duomenų perdavimo norma | 10,100,1000 Mbit/ai |
| Bluetooth | |
| Apsaugos algoritmų palaikymas | SNMPv3, IPSec, EAP-TLS, FIPS 140, SSL/TLS, EAP-PEAP, HTTPS |
| Mobiliosios spausdinimo technologijos | Apple AirPrint, Google Cloud Print, HP ePrint, Mopria Print Service |
| Veikimo charakteristikos | |
| Vidinė atmintis | 1780 MB |
| Maksimali vidinė atmintis | 3840 MB |
| Atminties lizdai | 1 |
| Vidinės saugyklos talpa | 500 GB |
| Integruotas procesorius | |
| Procesoriaus dažnis | 1200 MHz |
| Garso slėgio lygis (spausdinimas) | 54 dB |
| Garso slėgio lygis (skenavimas) | 52 dB |
| Garso galios lygis (spausdinimas) | 6,8 dB |
| Garso galios lygis (budėjimo režimas) | 25 dB |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva | Juoda, Balta |
| Pozicija rinkoje | Namai ir biuras |
| Įmontuotas ekranas | |
| Ekranas | LCD |
| Ekrano įstrižainė | 20,3 cm |
| Ekrano rezoliucija | 1024 x 768 pikseliai |
| Lietimui jautrus ekranas | |
| Valdymo tipas | Jutiklinis |
| Spalvotas ekranas | |
| Savybės | |
| Veikos ciklas (maksimalus) | 150000 lapai per mėnesį |
| Veikimo ciklas (rekomenduojama) | 2000 - 7500 lapai per mėnesį |
| Apdorojimo iš abiejų pusių funkcijos | Spausdinti, Kopija, Skenuoti |
| Skaitmeninis siuntimas | |
| Spausdinimo kasečių skaičius | 1 |
| Spausdinimo spalvos | Juoda |
| Puslapio aprašymo kalbos | PCL 6, PDF 1.7, PostScript 3 |
| Spausdintuvo šriftai | PostScript, Scalable, TrueType, Windows |
| Viskas viename įvairių užduočių atlikimas | |
| Kilmės šalis | Nyderlandai |
| „HP“ segmentas | Verslui |
| Ryšys | |
| Standartinės sąsajos | „Bluetooth“, Eternetas, USB 2.0, Belaidis LAN |
| Tiesioginis spausdinimas | |
| USB prievadas | |
| USB 2.0 portų kiekis | 3 |
| Sistemos reikalavimai | |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | |
| Palaikomos MAC operacinės sistemos | |
| Palaikoma operacinė sistema „Linux“ | |
| Energijos valdymas | |
| Galios suvartojimas (vidutinė darbinė reikšmė) | 629 W |
| Vidutinis energijos suvartojimas spauzdinimo metu | 629 W |
| Galios suvartojimas (parengties režimas) | 28,8 W |
| Energijos suvartojimas (sleep mode) | 5,3 W |
| Energijos suvartojimas (off) | 0,74 W |
| AC įėjimo įtampa | 115 - 220 V |
| AC įėjimo dažnis | 50 - 60 Hz |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 482 mm |
| Ilgis | 496 mm |
| Aukštis | 497 mm |
| Svoris | 22,1 kg |
| Tvarumas | |
| Tvarumo sertifikatai | ENERGY STAR, Blue Angel, EPEAT Gold |
| Tvarumo reikalavimų laikymasis | |
| Tvarios technologijos ir medžiagos | Mercury free |
| Techniniai duomenys | |
| Pagrindinių (išorinių) dėžių skaičius padėklo sluoksnyje | 2 vnt |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 84433100 |
| Padėklo bendrasis svoris | 200 g |
| Sluoksnių skaičius ant padėklo | 3 vnt |
| Gaminių skaičius ant padėklo | 6 vnt |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis | 735 mm |
| Pakuotės gylis | 592 mm |
| Pakuotės aukštis | 613 mm |
| Paketo svoris | 29,3 kg |
| Kitos savybės | |
| Paletės matmenys | 1200 x 800 x 1973 mm |