Gamintojas: HP
Modelis: 7MD72E
EAN: 0193905985111
HP LaserJet MFP M140we Printer, Black and white, Spausdintuvas skirtas Small office, Spausd., kop., nuskait., Wireless; +; Instant Ink eligible; Scan to email. Spausdinimo technologija: Lazeris, Spausdinimas: Vienpusis spausdinimas, Maksimali rezoliucija: 600 x 600 DPI. Kopijavimas: Vienpusis kopijavimas, Maksimali kopijavimo rezoliucija: 600 x 400 DPI. Skenavimas: Spalvotas skenavimas, Optinė nuskaitymo skiriamoji geba: 600 x 600 DPI. Didžiausias ISO A serijos popieriaus dydis: A4. „Wi-Fi“. Tiesioginis spausdinimas. Produkto spalva: Balta
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Spausdinimo greitis | |
| Spausdinimo technologija | Lazeris |
| Spausdinimas | Vienpusis spausdinimas |
| Abipusis spauzdinimas | Ne |
| Maksimali rezoliucija | 600 x 600 DPI |
| Spausdinimo skiriamoji geba, juoda spalva | 600 x 600 DPI |
| Spausdinimo greitis (juoda, normalios kokybės, A4/US Letter) | 20 ppm |
| Įkaitimo trukmė | 20 s |
| Trukmė iki pirmo lapo (juodai, normali kokybė) | 8,5 s |
| Saugus spausdinimas | Taip |
| Faksas | |
| Siuntimas faksu | Ne |
| Kopijavimas | |
| Kopijavimas | Vienpusis kopijavimas |
| Dvipusis kopijavimas | Taip |
| Maksimali kopijavimo rezoliucija | 600 x 400 DPI |
| Kopijavimo greitis (normalios kokybės, juodas, A4) | 20 cpm |
| Laikas iki pirmos kopijos (juodas, normalus) | 11 s |
| Didžiausias kopijų skaičius | 99 kopijos |
| Kopijuoklio išdidinimas | 25 - 400 % |
| Automatinio priderinimo funkcija | Taip |
| Nuskaitymas | |
| Skenavimas | Spalvotas skenavimas |
| Optinė nuskaitymo skiriamoji geba | 600 x 600 DPI |
| Maksimalus nuskaitymo plotas | 216 x 297 mm |
| Skenerio tipas | Platformos skaneris |
| Nuskaitymo technologija | CIS |
| Nuskaityti į | Programinė įranga, TWAIN, WIA |
| Palaikomi vaizdo formatai | BMP, JPG, PNG, RAW, TIFF |
| Palaikomi dokumentų formatai | |
| Įvesties spalvos gylis | 24 bitai |
| Pilkosios skalės lygiai | 256 |
| Skanavimo tvarkyklės | TWAIN, WIA |
| Popieriaus tiekimas | |
| Didžiausias ISO A serijos popieriaus dydis | A4 |
| Maksimalus spauzdinimo dydis | 216 x 355.6 mm |
| Popieriaus dėklo tipai | Vokai, Etiketės, Paprastas popierius, Atvirukas |
| ISO A-serijos dydžiai (A0...A9) | A4, A5, A6 |
| ISO C-serijų dydžiai (C0...C9) | C5 |
| Vokų dydžiai | C5, DL |
| Individualizuotos žiniasklaidos ilgis | 148 - 355,6 mm |
| Individualizuotos lapo plotis | 105 - 216 mm |
| Popieriaus dėklo svoris | 65 - 120 g/m² |
| Įvesties ir išvesties galia | |
| Bendras įvesties dėklų skaičius | 1 |
| Bendra įvesties talpa | 150 lapai |
| Bendra išvesties talpa | 100 lapai |
| 1 popieriaus dėklo įvesties talpa | 150 lapai |
| Maksimalus įvesties dėklų skaičius | 1 |
| Maksimali įėjimo talpa | 150 lapai |
| Didžiausia išėjimo apimtis | 100 lapai |
| Tinklas | |
| „Wi-Fi“ | Taip |
| Ethernet LAN jungtis | Ne |
| „Wi-Fi Direct“ | Taip |
| Bluetooth | Taip |
| Mobiliosios spausdinimo technologijos | Apple AirPrint, Mopria Print Service |
| Veikimo charakteristikos | |
| Vidinė atmintis | 64 MB |
| Maksimali vidinė atmintis | 64 MB |
| Integruotas procesorius | Taip |
| Procesoriaus dažnis | 500 MHz |
| Garso slėgio lygis (spausdinimas) | 51 dB |
| Garso galios lygis (spausdinimas) | 6,2 dB |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva | Balta |
| Pozicija rinkoje | Namai ir biuras |
| Įmontuotas ekranas | Taip |
| Ekranas | LCD |
| Valdymo tipas | Mygtukai |
| Savybės | |
| Veikos ciklas (maksimalus) | 8000 lapai per mėnesį |
| Veikimo ciklas (rekomenduojama) | 100 - 1000 lapai per mėnesį |
| Spausdinimo kasečių skaičius | 1 |
| Spausdinimo spalvos | Juoda |
| Puslapio aprašymo kalbos | URF, PWG, PCLmS |
| Viskas viename įvairių užduočių atlikimas | Taip |
| Kilmės šalis | Vietnamas |
| Keičiamos kasetės | HP 142A Black LaserJet Toner Cartridge (~950), W1420A |
| „HP“ segmentas | Smulkus ir vidutinis verslas |
| Prekės ženklui būdingos savybės | |
| „HP“ automatinis įjungimas / išjungimas | Taip |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 195122067090, 195122067106, 195122067113 |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (ABY) 195122067090; (B19) 195122067106; (BAZ) 195122067113 |
| Sistemos reikalavimai | |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Windows 10, Windows 11 |
| Palaikomos MAC operacinės sistemos | Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15 Catalina |
| Palaikoma operacinė sistema „Linux“ | Taip |
| Kitos palaikomos operacinės sistemos | „Linux“ |
| Energijos valdymas | |
| Energijos suvartojimas (PowerSave) | 0,05 W |
| Vidutinis energijos suvartojimas spauzdinimo metu | 357 W |
| Galios suvartojimas (parengties režimas) | 2,4 W |
| Energijos suvartojimas (sleep mode) | 1 W |
| Energijos suvartojimas (off) | 0,05 W |
| AC įėjimo įtampa | 110 - 240 V |
| AC įėjimo dažnis | 50/60 Hz |
| Pakuotės turinys | |
| Kasetė(s) pridedamos | Taip |
| Pridėtos kasetės talpa (juoda) | 300 puslapiai |
| Pridėti kabeliai | AC |
| Garantijos kortelė | Taip |
| Ryšys | |
| Tiesioginis spausdinimas | Taip |
| USB prievadas | Taip |
| USB 2.0 portų kiekis | 1 |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 360 mm |
| Ilgis | 264 mm |
| Aukštis | 197 mm |
| Svoris | 5,4 kg |
| Kitos savybės | |
| Vartotojų skaičius | 3 vartotojas(ai) |
| Rekomenduojami sistemos reikalavimai | Microsoft® Windows® 11, 10: 32-bit or 64-bit, 2 GB available hard disk space, Internet connection. |
| Akustinis slėgio išmetimas (pasiruošęs) | 23 dB |
| Akustinis slėgio išmetimo stebėtojas (pasiruošęs) | 16 dB |
| Tvarumas | |
| Tvarios technologijos ir medžiagos | Recyclable through HP Planet Partners; Contains post-consumer recycled plastic; Net zero-deforestation prints with HP+ |
| Tvarumo sertifikatai | ENERGY STAR, Post-Consumer Recycled Plastic |
| Tvarumo reikalavimų laikymasis | Taip |
| Techniniai duomenys | |
| Pagrindinių (išorinių) dėžių skaičius padėklo sluoksnyje | 12 vnt |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 10 - 80 % |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 15 - 32,5 °C |
| Sandėliavimo temperatūros norma (T-T) | -20 - 60 °C |
| Rekomenduojama dregmės riba veikiant | 30 - 70 % |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis | 398 mm |
| Pakuotės gylis | 248 mm |
| Pakuotės aukštis | 306 mm |
| Paketo svoris | 6,9 kg |
| Logistikos duomenys | |
| Padėklo bendrasis plotis | 120 cm |
| Padėklo bendrasis ilgis | 100 cm |
| Padėklo bendrasis aukštis | 2,3 m |
| Padėklo bendrasis svoris | 602,3 kg |
| Sertifikatai | |
| Sertifikavimas | CISPR32:2012 & CISPR32:2015 /EN55032:2012 & EN55032:2015+AC:2016 - Class B; EN 61000-3-2:2014; EN 61000-3-3:2013; EN 55035:2017; FCC Title 47 CFR, Part 15 Class B/ICES-003, Issue 6 |