Gamintojas: Epson
Modelis: C11CH02407
EAN: 8715946698595
Epson Expression Home XP-2150. Spausdinimo technologija: Rašalinis, Spausdinimas: Spalvotas spausdinimas, Maksimali rezoliucija: 5760 x 1440 DPI, Spausdinimo greitis (spalvotai, normalios kokybės, A4/US Letter): 15 ppm. Skenavimas: Spalvotas skenavimas, Optinė nuskaitymo skiriamoji geba: 1200 x 2400 DPI. Apdorojimo iš abiejų pusių funkcijos: Spausdinti. Didžiausias ISO A serijos popieriaus dydis: A4. „Wi-Fi“. Tiesioginis spausdinimas. Produkto spalva: Juoda
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Spausdinimo greitis | |
| Spausdinimo technologija | Rašalinis |
| Spausdinimas | Spalvotas spausdinimas |
| Abipusis spauzdinimas | |
| Spausdinimo iš abiejų pusių režimai | Rankinis |
| Maksimali rezoliucija | 5760 x 1440 DPI |
| Spausdinimo greitis (juoda, normalios kokybės, A4/US Letter) | 27 ppm |
| Spausdinimo greitis (spalvotai, normalios kokybės, A4/US Letter) | 15 ppm |
| Spalvinio spausdinimo sparta (ISO / IEC 24734) | 4 ppm |
| Nespalvinio spausdinimo sparta (ISO / IEC 24734) | 8 ppm |
| Spausdinimas be paraščių | |
| Faksas | |
| Siuntimas faksu | |
| Nuskaitymas | |
| Skenavimas | Spalvotas skenavimas |
| Optinė nuskaitymo skiriamoji geba | 1200 x 2400 DPI |
| Nuskaitymo technologija | CIS |
| Popieriaus tiekimas | |
| Didžiausias ISO A serijos popieriaus dydis | A4 |
| Popieriaus dėklo tipai | Nuotraukų popierius, Paprastas popierius |
| ISO A-serijos dydžiai (A0...A9) | A4, A5, A6 |
| ISO B-serijos dydžiai (B0...B9) | B5 |
| Ne ISO spausdinimo medijos dydžiai | „Legal“, „Letter“ |
| Vokų dydžiai | 10, C6, DL |
| Fotopopieriaus dydžiai | 9x13,10x15,13x18,13x20,20x25 cm |
| Įvesties ir išvesties galia | |
| Bendras įvesties dėklų skaičius | 1 |
| Bendra įvesties talpa | 100 lapai |
| Daugiafunkcis dėklas | |
| Multi-paskirties dėtuvės talpa | 100 lapai |
| Tinklas | |
| „Wi-Fi“ | |
| Ethernet LAN jungtis | |
| Apsaugos algoritmų palaikymas | 64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA-PSK, WPA-TKIP, WPA-AES |
| Mobiliosios spausdinimo technologijos | Epson Connect, Epson iPrint, Epson Email Print, Epson Remote Print |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva | Juoda |
| Pozicija rinkoje | Namai ir biuras |
| Įmontuotas ekranas | |
| Kitos savybės | |
| Spausdinimo būdas | Epson Micro Piezo |
| Spausdinimo galvutės antgaliai | 180 nozzles black, 59 nozzles per colour |
| Sistemos reikalavimai | |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows 8.1 |
| Palaikomos MAC operacinės sistemos | Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Energijos valdymas | |
| Vidutinis energijos suvartojimas kopijavimo metu | 12 W |
| Galios suvartojimas (parengties režimas) | 4,6 W |
| Energijos suvartojimas (sleep mode) | 0,8 W |
| Energijos suvartojimas (off) | 0,3 W |
| AC įėjimo dažnis | 50/60 Hz |
| AC įėjimo įtampa | 100 - 240 V |
| Savybės | |
| Apdorojimo iš abiejų pusių funkcijos | Spausdinti |
| Spausdinimo kasečių skaičius | 4 |
| Spausdinimo spalvos | Juoda |
| Kilmės šalis | Tailandas |
| Pakuotės turinys | |
| Kasetė(s) pridedamos | |
| Pridedamas atvaizdavimo blokas | |
| Pridėti kabeliai | AC |
| Garantijos kortelė | |
| Siejama programinė įranga | Epson Easy Photo Print, Epson Scan 2 |
| Ryšys | |
| Tiesioginis spausdinimas | |
| USB prievadas | |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 390 mm |
| Ilgis | 300 mm |
| Aukštis | 146 mm |
| Svoris | 4 kg |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 84433100 |
| Gaminių skaičius ant padėklo | 49 vnt |
| Gaminių skaičius ant padėklo (JK) | 66 vnt |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis | 190 mm |
| Pakuotės gylis | 460 mm |
| Pakuotės aukštis | 370 mm |
| Paketo svoris | 4,94 kg |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt |