Gamintojas: Canon
Modelis: 5965C005
EAN: 4549292220032
Canon imageRUNNER C3326i. Spausdinimo technologija: Lazeris, Spausdinimas: Spalvotas spausdinimas, Maksimali rezoliucija: 1200 x 1200 DPI. Kopijavimas: Spalvotas kopijavimas, Maksimali kopijavimo rezoliucija: 600 x 600 DPI. Skenavimas: Spalvotas skenavimas, Optinė nuskaitymo skiriamoji geba: 600 x 600 DPI. Apdorojimo iš abiejų pusių funkcijos: Kopija, Spausdinti, Skenuoti. Didžiausias ISO A serijos popieriaus dydis: A3. Tiesioginis spausdinimas. Produkto spalva: Juoda, Pilka
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Spausdinimo greitis | |
| Spausdinimo technologija | Lazeris |
| Spausdinimas | Spalvotas spausdinimas |
| Abipusis spauzdinimas | |
| Maksimali rezoliucija | 1200 x 1200 DPI |
| Spausdinimo greitis (juoda, normalios kokybės, A4/US Letter) | 26 ppm |
| Spausdinimo greitis (juoda, normalios kokybės, A3) | 15 ppm |
| Įkaitimo trukmė | 4 s |
| Watermark printing | |
| Saugus spausdinimas | |
| Atvirukų spausdinimo funkcija | |
| Kopijavimas | |
| Kopijavimas | Spalvotas kopijavimas |
| Dvipusis kopijavimas | |
| Maksimali kopijavimo rezoliucija | 600 x 600 DPI |
| Didžiausiasis kopijos dydis | A3 |
| Laikas iki pirmos kopijos (juodas, normalus) | 7 s |
| Laikas iki pirmos kopijos (spalvota, normalus) | 8.7 s |
| Didžiausias kopijų skaičius | 999 kopijos |
| Kopijuoklio išdidinimas | 25 - 400 % |
| Kelių lapų viename kopijavimo funkcija | |
| Knygų kopijavimo funkcija | |
| ID kortelės kopijavimo funkcija | |
| Nuskaitymas | |
| Skenavimas | Spalvotas skenavimas |
| Abipusis skanavimas | |
| Dvipusio skenavimo režimas | Automatinis |
| Optinė nuskaitymo skiriamoji geba | 600 x 600 DPI |
| Skenerio tipas | Platformos skaneris |
| Nuskaityti į | „Cloud“, FTP, Faksas, Network folder, SMB, USB |
| Palaikomi vaizdo formatai | EPS, JPEG, TIFF |
| Palaikomi dokumentų formatai | PDF, XPS |
| Skanavimo tvarkyklės | TWAIN, WIA |
| Popieriaus tiekimas | |
| Didžiausias ISO A serijos popieriaus dydis | A3 |
| Maksimalus spauzdinimo dydis | 320 x 457.2 mm |
| Popieriaus dėklo tipai | Popierius firminiams blankams, Padengtas popierius, Vokai, Etiketės, Firminiai blankai, Paprastas popierius, Perdirbtas popierius, Plonas popierius, Skaidrės |
| ISO A-serijos dydžiai (A0...A9) | A3, A4, A5 |
| ISO B-serijos dydžiai (B0...B9) | B4, B5 |
| Vokų dydžiai | C5, Com-10, DL, Monarch |
| Popieriaus dėklo svoris | 52 - 256 g/m² |
| Multi-paskirties ruošinio svoris | 52 - 300 g/m² |
| Įvesties ir išvesties galia | |
| Bendras įvesties dėklų skaičius | 3 |
| Bendra įvesties talpa | 1200 lapai |
| Bendra išvesties talpa | 250 lapai |
| 1 popieriaus dėklo įvesties talpa | 550 lapai |
| 2 popieriaus dėklo įvesties talpa | 550 lapai |
| Daugiafunkcis dėklas | |
| Multi-paskirties dėtuvės talpa | 100 lapai |
| Maksimali įėjimo talpa | 2300 lapai |
| Didžiausia išėjimo apimtis | 650 lapai |
| Veikimo charakteristikos | |
| Vidinė atmintis | 6400 MB |
| Vidinės saugyklos talpa | 256 GB |
| Laikmena | SSD |
| Integruotas procesorius | |
| Procesoriaus dažnis | 1600 MHz |
| Procesoriaus branduoliai | 2 |
| Garso slėgio lygis (spausdinimas) | 46 dB |
| Garso galios lygis (spausdinimas) | 69 dB |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva | Juoda, Pilka |
| Pozicija rinkoje | Verslui |
| Įmontuotas ekranas | |
| Ekranas | TFT |
| Ekrano įstrižainė | 17,8 cm |
| Valdymo tipas | Jutiklinis |
| Tinklas | |
| Ethernet LAN jungtis | |
| Kabelių technologija | 10/100/1000Base-T(X) |
| Mobiliosios spausdinimo technologijos | Apple AirPrint, Canon PRINT Business, Mopria Print Service |
| Faksas | |
| Fakso raiška (juoda ir balta) | 400 x 400 DPI |
| Sistemos reikalavimai | |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Windows 10, Windows 11 |
| Palaikomos MAC operacinės sistemos | |
| Palaikomos serverio valdymo sistemos | Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016, Windows Server 2019, Windows Server 2022 |
| Palaikomos mobiliosios operacinės sistemos | Android, iOS, iPadOS |
| Kitos palaikomos operacinės sistemos | ChromeOS, iOS |
| Energijos valdymas | |
| Galios suvartojimas (maks.) | 1500 W |
| Energijos suvartojimas (laukimo režimu) | 44 W |
| Energijos suvartojimas (sleep mode) | 1 W |
| Energy Star tipiškas elektros energijos suvartojimas (TEC) | 0,32 kWh/savaitė |
| AC įėjimo dažnis | 50 - 60 Hz |
| AC įėjimo įtampa | 220 - 240 V |
| Savybės | |
| Apdorojimo iš abiejų pusių funkcijos | Kopija, Spausdinti, Skenuoti |
| Spausdinimo kasečių skaičius | 1 |
| Spausdinimo spalvos | Juoda, Žydras, Rausvai raudona, Geltona |
| Puslapio aprašymo kalbos | PCL 6, UFRII |
| Spausdintuvo šriftai | Brūkšninis kodas, Bitmap, PCL, PostScript |
| Ryšys | |
| Tiesioginis spausdinimas | |
| USB 2.0 portų kiekis | 2 |
| USB 3.2 (3.1 1 kart.) prievadų skaičius | 1 |
| Jungčių galimybė | Belaidis LAN |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 565 mm |
| Ilgis | 687 mm |
| Aukštis | 891 mm |
| Svoris | 74,7 kg |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 10 - 30 °C |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 20 - 80 % |
| Tvarumas | |
| Tvarumo sertifikatai | Blue Angel |