Gamintojas: Canon
Modelis: 3101C010
EAN: 4549292121759
Canon i-SENSYS MF744Cdw. Spausdinimo technologija: Lazeris, Spausdinimas: Spalvotas spausdinimas, Maksimali rezoliucija: 1200 x 1200 DPI. Kopijavimas: Spalvotas kopijavimas, Maksimali kopijavimo rezoliucija: 600 x 600 DPI. Skenavimas: Spalvotas skenavimas, Optinė nuskaitymo skiriamoji geba: 600 x 600 DPI. Didžiausias ISO A serijos popieriaus dydis: A4. „Wi-Fi“. Tiesioginis spausdinimas. Produkto spalva: Juoda, Balta
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Spausdinimo greitis | |
| Spausdinimo technologija | Lazeris |
| Spausdinimas | Spalvotas spausdinimas |
| Abipusis spauzdinimas | |
| Spausdinimo iš abiejų pusių režimai | Automatinis |
| Maksimali rezoliucija | 1200 x 1200 DPI |
| Spalvoto spausdinimo rezoliucija | 600 x 600 DPI |
| Spausdinimo greitis (juoda, normalios kokybės, A4/US Letter) | 27 ppm |
| Įkaitimo trukmė | 13 s |
| Trukmė iki pirmo lapo (juodai, normali kokybė) | 7,7 s |
| Trukmė iki pirmo lapo (spalvota, normali kokybė) | 8,6 s |
| Spausdinimo kraštai (viršuje, apačioje, dešinėje, kairėje) | 5 mm |
| Saugus spausdinimas | |
| Faksas | |
| Dvipusio fakso siuntimas | |
| Fakso raiška (juoda ir balta) | 400 x 400 DPI |
| Fakso perdavimo greitis | 3 sek/lapas |
| Modemo greitis | 33,6 Kbit/ai |
| Fakso atmintis | 512 puslapiai |
| Automatinis perrinkimas | |
| Greitas rinkimas | |
| Fakso greitasis rinkimas, daugiausiai skaitmenų | 281 |
| Fakso persiuntimas | |
| Fakso transliavimas | 310 vietos |
| Fakso dviguba prieiga | |
| Klaidų taisymo režimas (ECM) | |
| Kopijavimas | |
| Kopijavimas | Spalvotas kopijavimas |
| Dvipusis kopijavimas | |
| Maksimali kopijavimo rezoliucija | 600 x 600 DPI |
| Kopijavimo greitis (normalios kokybės, juodas, A4) | 27 cpm |
| Laikas iki pirmos kopijos (juodas, normalus) | 9,8 s |
| Laikas iki pirmos kopijos (spalvota, normalus) | 11,3 s |
| Didžiausias kopijų skaičius | 999 kopijos |
| Kopijuoklio išdidinimas | 25 - 400 % |
| Kelių lapų viename kopijavimo funkcija | |
| N viename funkcija (N=) | 2, 4 |
| ID kortelės kopijavimo funkcija | |
| Kraštų šalinimo funkcija | |
| Nuskaitymas | |
| Skenavimas | Spalvotas skenavimas |
| Abipusis skanavimas | |
| Optinė nuskaitymo skiriamoji geba | 600 x 600 DPI |
| Maksimali skanavimo rezoliucija | 9600 x 9600 DPI |
| Skenerio tipas | Plokščias ir ADF skeneris |
| Nuskaityti į | „Cloud“, Elektroninį paštą, FTP, PC, USB |
| Palaikomi vaizdo formatai | JPEG, TIFF |
| Palaikomi dokumentų formatai | |
| Įvesties spalvos gylis | 24 bitai |
| Išvesties spalvos gylis | 24 bitai |
| Pilkosios skalės lygiai | 256 |
| Skanavimo tvarkyklės | ICA, TWAIN, WIA |
| Popieriaus tiekimas | |
| Didžiausias ISO A serijos popieriaus dydis | A4 |
| Maksimalus spauzdinimo dydis | 216 x 356 mm |
| Popieriaus dėklo tipai | Vokai, Blizgus popierius, Kietas popierius, Etiketės, Paprastas popierius, Atvirukas, Perdirbtas popierius, Plonas popierius |
| ISO A-serijos dydžiai (A0...A9) | A4, A5 |
| ISO B-serijos dydžiai (B0...B9) | B5 |
| Ne ISO spausdinimo medijos dydžiai | „Executive“, „Legal“, „Letter“, „Statement“ |
| Vokų dydžiai | C5, Com-10, DL, Monarch |
| Individualizuotos lapo plotis | 100 - 216 mm |
| Individualizuotos žiniasklaidos ilgis | 148 - 355,6 mm |
| Popieriaus dėklo svoris | 60 - 163 g/m² |
| Multi-paskirties ruošinio svoris | 60 - 176 g/m² |
| Ruošinio svoris, automatinis dokumentų tiektuvas | 50 - 105 g/m² |
| Abipusio apdorojimo palaikomas lapo svoris | 60 - 200 g/m² |
| Įvesties ir išvesties galia | |
| Bendra įvesties talpa | 250 lapai |
| Bendra išvesties talpa | 150 lapai |
| Daugiafunkcis dėklas | |
| Multi-paskirties dėtuvės talpa | 50 lapai |
| Popieriaus įvesties tipas | Kasetė |
| Automatinis dokumentų tiektuvas (en. ADF) | |
| Automatinės dokumentų tiektuvo talpa | 50 lapai |
| Tinklas | |
| „Wi-Fi“ | |
| Ethernet LAN jungtis | |
| Eterneto LAN duomenų perdavimo norma | 10,100,1000 Mbit/ai |
| Kabelių technologija | 10/100/1000Base-T(X) |
| Wi-Fi standartai | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Mažo nuotolio radijo ryšys (NFC) | |
| Apsaugos algoritmų palaikymas | 64-bit WEP, 128-bit WEP, HTTPS, IPPS, SNMPv3, SSL/TLS, WPA-AES, WPA-PSK, WPA-TKIP, WPA2-AES, WPA2-PSK, WPA2-TKIP |
| Palaikomi tinklo protokolai (IPv4) | DHCP, ARP+PING, Auto IP, WINS, LPD, RAW, WSD-Print, Bonjour(mDNS), HTTP, HTTPS, POP before SMTP |
| Palaikomi tinklo protokolai (IPv6) | DHCPv6, LPD, RAW, WSD-Print, Bonjour(mDNS), HTTP, HTTPS, POP before SMTP |
| Valdymo protokolai | SNMPv1, SNMPv3 (IPv4,IPv6) |
| Mobiliosios spausdinimo technologijos | Apple AirPrint, Canon PRINT Business, Google Cloud Print, Mopria Print Service |
| Veikimo charakteristikos | |
| Vidinė atmintis | 1000 MB |
| Integruotas kortelių skaitytuvas | |
| Integruotas procesorius | |
| Procesoriaus branduoliai | 2 |
| Procesoriaus dažnis | 800 MHz |
| Garso slėgio lygis (spausdinimas) | 63 dB |
| Garso slėgio lygis (dvipusis spausdinimas) | 64 dB |
| Garso galios lygis (budėjimo režimas) | 42 dB |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva | Juoda, Balta |
| Pozicija rinkoje | Namai ir biuras |
| Įmontuotas ekranas | |
| Savybės | |
| Veikos ciklas (maksimalus) | 50000 lapai per mėnesį |
| Veikimo ciklas (rekomenduojama) | 750 - 4000 lapai per mėnesį |
| Skaitmeninis siuntimas | |
| Spausdinimo kasečių skaičius | 4 |
| Spausdinimo spalvos | Juoda, Žydras, Rausvai raudona, Geltona |
| Puslapio aprašymo kalbos | PCL 5c, PCL 6, PostScript, UFRII |
| Spausdintuvo šriftai | PCL, PostScript |
| Spausdintuvo šriftų skaičius | 229 |
| PCL fontai | 93 |
| PostScript fontai | 136 |
| Sistemos reikalavimai | |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows Vista |
| Palaikomos MAC operacinės sistemos | Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Palaikoma operacinė sistema „Linux“ | |
| Palaikomos serverio valdymo sistemos | Windows Server 2008, Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016 |
| Energijos valdymas | |
| Galios suvartojimas (maks.) | 1390 W |
| Vidutinis energijos suvartojimas spauzdinimo metu | 530 W |
| Energijos suvartojimas (laukimo režimu) | 18 W |
| Energijos suvartojimas (sleep mode) | 0,7 W |
| Energy Star tipiškas elektros energijos suvartojimas (TEC) | 1 kWh/savaitė |
| AC įėjimo dažnis | 50/60 Hz |
| AC įėjimo įtampa | 220 - 240 V |
| Ryšys | |
| Tiesioginis spausdinimas | |
| USB prievadas | |
| USB jungtis | USB A tipo |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 471 mm |
| Ilgis | 469 mm |
| Aukštis | 460 mm |
| Svoris | 26,7 kg |
| Kitos savybės | |
| Šriftai įtraukti | |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 20 - 80 % |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 10 - 30 °C |
| Tvarumas | |
| Tvarumo sertifikatai | ENERGY STAR |