Gamintojas: Brother
Modelis: DCPL3520CDWERE1
EAN: 4977766827881
Brother DCP-L3520CDWE. Spausdinimo technologija: LED, Spausdinimas: Spalvotas spausdinimas, Maksimali rezoliucija: 600 x 2400 DPI, Spausdinimo greitis (spalvotai, normalios kokybės, A4/US Letter): 18 ppm. Kopijavimas: Spalvotas kopijavimas, Maksimali kopijavimo rezoliucija: 600 x 600 DPI. Skenavimas: Spalvotas skenavimas, Optinė nuskaitymo skiriamoji geba: 1200 x 1200 DPI. Apdorojimo iš abiejų pusių funkcijos: Spausdinti. Didžiausias ISO A serijos popieriaus dydis: A4. „Wi-Fi“. Produkto spalva: Balta
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Spausdinimo greitis | |
| Spausdinimo technologija | LED |
| Spausdinimas | Spalvotas spausdinimas |
| Abipusis spauzdinimas | Taip |
| Spausdinimo iš abiejų pusių režimai | Automatinis |
| Maksimali rezoliucija | 600 x 2400 DPI |
| Spausdinimo greitis (juoda, normalios kokybės, A4/US Letter) | 18 ppm |
| Spausdinimo greitis (spalvotai, normalios kokybės, A4/US Letter) | 18 ppm |
| Trukmė iki pirmo lapo (juodai, normali kokybė) | 15 s |
| Saugus spausdinimas | Taip |
| Faksas | |
| Siuntimas faksu | Ne |
| Kopijavimas | |
| Kopijavimas | Spalvotas kopijavimas |
| Maksimali kopijavimo rezoliucija | 600 x 600 DPI |
| Kopijavimo greitis (normalios kokybės, juodas, A4) | 18 cpm |
| Kopijavimo greitis (normali kokybė, spalvotai, A4) | 18 cpm |
| Nuskaitymas | |
| Skenavimas | Spalvotas skenavimas |
| Optinė nuskaitymo skiriamoji geba | 1200 x 1200 DPI |
| Nuskaitymo technologija | CIS |
| Nuskaityti į | Elektroninį paštą, FTP, Failas, Atvaizdas, Network folder, OCR, SMB |
| Popieriaus tiekimas | |
| Didžiausias ISO A serijos popieriaus dydis | A4 |
| Popieriaus dėklo tipai | Popierius firminiams blankams, Vokai, Blizgus popierius, Etiketės, Paprastas popierius, Perdirbtas popierius, Storas popierius, Plonas popierius |
| ISO A-serijos dydžiai (A0...A9) | A4, A5, A6 |
| ISO B-serijos dydžiai (B0...B9) | B5 |
| Ne ISO spausdinimo medijos dydžiai | „Executive“, „Folio“, „Legal“, „Letter“ |
| JIS B-series dydžiai (B0...B9) | B5, B6 |
| Vokų dydžiai | C5, Com-10, DL, Monarch |
| Įvesties ir išvesties galia | |
| Bendras įvesties dėklų skaičius | 1 |
| Bendra įvesties talpa | 250 lapai |
| Bendra išvesties talpa | 150 lapai |
| Daugiafunkcis dėklas | Taip |
| Multi-paskirties dėtuvės talpa | 1 lapai |
| Tinklas | |
| „Wi-Fi“ | Taip |
| Wi-Fi standartai | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| „Wi-Fi Direct“ | Taip |
| Apsaugos algoritmų palaikymas | 64-bit WEP, 128-bit WEP, 802.1x RADIUS, AES, APOP, IPSec, SMTP-AUTH, SNMPv3, SSL/TLS, TKIP, WPA-PSK, WPA2-PSK, WPA3-SAE |
| Veikimo charakteristikos | |
| Vidinė atmintis | 512 MB |
| Garso slėgio lygis (spausdinimas) | 46 dB |
| Garso slėgio lygis (tylusis režimas) | 43 dB |
| Garso galios lygis (spausdinimas) | 6,21 dB |
| Garso galios lygis (budėjimo režimas) | 5,89 dB |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva | Balta |
| Pozicija rinkoje | Namai ir biuras |
| Įmontuotas ekranas | Taip |
| Ekranas | LCD |
| Savybės | |
| Veikos ciklas (maksimalus) | 3000 lapai per mėnesį |
| Apdorojimo iš abiejų pusių funkcijos | Spausdinti |
| Spausdinimo kasečių skaičius | 4 |
| Spausdinimo spalvos | Juoda, Žydras, Rausvai raudona, Geltona |
| Puslapio aprašymo kalbos | BR-Script 3, PCL 5c, PCL 5e, PCL 6, PDF 1.7 |
| Energijos valdymas | |
| Vidutinis energijos suvartojimas spauzdinimo metu | 460 W |
| Vidutinis energijos suvartojimas kopijavimo metu | 460 W |
| Galios suvartojimas (parengties režimas) | 70 W |
| Energijos suvartojimas (sleep mode) | 10 W |
| Energijos suvartojimas (off) | 0,04 W |
| Energy Star tipiškas elektros energijos suvartojimas (TEC) | 0,29 kWh/savaitė |
| AC įėjimo įtampa | 220 - 240 V |
| AC įėjimo dažnis | 50/60 Hz |
| Pakuotės turinys | |
| Kasetė(s) pridedamos | Taip |
| Pridėtos kasetės talpa (juoda) | 1500 puslapiai |
| Pridėtos kasetės talpa (CMY) | 500 puslapiai |
| Pridėti kabeliai | AC |
| Naudojimo žinynas | Taip |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 410 mm |
| Ilgis | 444 mm |
| Aukštis | 355 mm |
| Svoris | 14,5 kg |
| Ryšys | |
| USB prievadas | Taip |
| USB 2.0 portų kiekis | 1 |
| Tvarumas | |
| Tvarumo sertifikatai | Blue Angel, Šiaurinės gulbės ekologinis ženklas |
| Techniniai duomenys | |
| Garantinis laikotarpis | 2 metai |