Gamintojas: Siemens
Modelis: 6SL32105BE275CV0
EAN: 4042948665169
Siemens 6SL3210-5BE27-5CV0. Produkto spalva: Juoda, Tarptautinės apsaugos (IP) kodas: IP20. AC įėjimo įtampa: 380 - 480 V. Plotis: 240 mm, Ilgis: 173 mm, Aukštis: 207 mm. Kilmės šalis: Kinija
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Savybės | |
| Produkto spalva | Juoda |
| Tarptautinės apsaugos (IP) kodas | IP20 |
| Energijos valdymas | |
| AC įėjimo įtampa | 380 - 480 V |
| Įvesties fazių skaičius | 3 |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 240 mm |
| Ilgis | 173 mm |
| Aukštis | 207 mm |
| Svoris | 4,18 kg |
| Pakuotės gylis | 295 mm |
| Pakuotės plotis | 274 mm |
| Pakuotės aukštis | 225 mm |
| Logistikos duomenys | |
| Kilmės šalis | Kinija |