Gamintojas: Ravensburger
Modelis: 13173
EAN: 4005556131730
Ravensburger World Of Wildlife (300 Pieces). Dėlionės elementų skaičius: 300 vnt. Rekomenduojamas amžius (min.): 9 metai, Rekomenduojamas amžius (maks.): 99 metai. Plotis: 231 mm, Aukštis: 37 mm
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
www.photopoint.ee |
Ravensburger pusle 300 tk Maailma atlas loomadega | €10.00 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Pakuotės turinys | |
| Dėlionės elementų skaičius | 300 vnt |
| Pridėtos baterijos | |
| Pakuočių kiekis | 1 puzzle de 300 pièces |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 231 mm |
| Ilgis | 335 mm |
| Aukštis | 37 mm |
| Svoris | 497 g |
| Tiekėjo informacija | |
| Gamintojas | Ravensburger |
| Reikia surinkti | |
| cdm) Atsarginių dalių prieinamumo laikotarpis | 24 mois |
| (cdm) Nauja pertvarkyta metimo sistema | Pertvarkyta |
| (cdm) NPD kategorija | PUZZLES - DE 500 PIECES |
| Komercinis įrenginys | Viena vartojimo prekė |
| Tinka tik suaugusiems | |
| (cdm) Papildomas naudojimas | Vidaus |
| (cdm) Pagrindinės gaminio savybės | > Un format adapté aux enfants dès 9 ans , > La qualité et le savoir-faire des puzzles Ravensburger, fabriqués en Europe |
| (cdm) Produkto sudedamosios dalys | 1 puzzle de 300 pièces |
| Kitos savybės | |
| Muitų tarifo kodas (TARIC) | 950300690 |
| Pakuotės kalbos (ISO 639 formatu) | Prancūzų kalba |
| Naudojimo instrukcijos kalbos (ISO 639 formatu) | Prancūzų kalba |
| Savybės | |
| Siūloma lytis | Visoms lytims |
| Rekomenduojamas amžius (min.) | 9 metai |
| Rekomenduojamas amžius (maks.) | 99 metai |
| Metai | 2014 |
| Kilmės šalis | Vokietija |
| Sertifikavimas | CE |
| Baterija | |
| Reikia baterijų | |
| Saugos įpėjimas | |
| Netinka 0-3 metų amžiaus vaikams | |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis | 335 mm |
| Pakuotės gylis | 37 mm |
| Pakuotės aukštis | 231 mm |
| Paketo svoris | 497 g |
| Pakuotės tūris | 2863245 cm³ |
| Pakuotės bendrasis svoris | 497 g |
| Logistikos duomenys | |
| Padėklo tipas | 800 x 1200 mm |
| Minimalus užsakymo kiekis | 12 vnt |
| Pagrindinių (išorinių) dėžių skaičius ant padėklo | 18 vnt |
| Padėklo bendrasis ilgis | 120 cm |
| Pagrindinių (išorinių) dėžių skaičius padėklo sluoksnyje | 6 vnt |
| Gaminių skaičius ant padėklo | 216 vnt |
| Padėklo bendrasis aukštis | 100,1 cm |
| Gaminių skaičius padėklo sluoksnyje | 72 vnt |
| Padėklo bendrasis tūris | 960960000 dm3 |
| Padėklo bendrasis svoris | 123,7 kg |
| Sluoksnių skaičius ant padėklo | 330 vnt |
| Padėklo bendrasis plotis | 120 cm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės aukštis | 292 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės tūris | 42494760 cm³ |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės plotis | 385 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės bendrasis svoris | 6,37 kg |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės ilgis | 385 mm |
| Gaminių skaičius pagrindinėje (išorinėje) dėžėje | 12 vnt |