Gamintojas: Ravensburger
Modelis: 12907
EAN: 4005556129072
Ravensburger Unicorn Kingdom. Dėlionės elementų skaičius: 100 vnt. Žanras: Fėja, Rekomenduojamas amžius (min.): 6 metai. Plotis: 231 mm, Aukštis: 37 mm
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
Ravensburger Puzzle 100 | €14.04 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Pakuotės turinys | |
| Dėlionių skaičius | 1 |
| Dėlionės elementų skaičius | 100 vnt |
| Savybės | |
| Gaminio tipas | Dėlionė |
| Žanras | Fėja |
| Rekomenduojama amžiaus grupė | Vaikiškas |
| Siūloma lytis | Visoms lytims |
| Rekomenduojamas amžius (min.) | 6 metai |
| Tinka naudojimui viduje | |
| Produkto spalva | Multi spalvos |
| Minimalus žaidėjų skaičius | 1 |
| Metai | 2020 |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 231 mm |
| Ilgis | 335 mm |
| Aukštis | 37 mm |
| Svoris | 528 g |
| Baterija | |
| Reikia baterijų | |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės tipas | „Box“ |
| Pakuotės plotis | 343 mm |
| Pakuotės gylis | 38 mm |
| Pakuotės aukštis | 229 mm |
| Mokymasis ir ugdomi įgūdžiai | |
| Mokymosi ir praktinio mokymosi įgūdžiai | Smulkiosios motorikos įgūdžių mokymas |
| Logistikos duomenys | |
| Sluoksnių skaičius ant padėklo | 330 vnt |