Gamintojas: Ravensburger
Modelis: 16573
EAN: 4005556165735
Ravensburger Rock Climbing. Dėlionės elementų skaičius: 1000 vnt. Žanras: Kraštovaizdis, Rekomenduojamas amžius (min.): 14 metai. Plotis: 273 mm, Aukštis: 55 mm
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Pakuotės turinys | |
| Dėlionių skaičius | 1 |
| Dėlionės elementų skaičius | 1000 vnt |
| Savybės | |
| Gaminio tipas | Dėlionė |
| Žanras | Kraštovaizdis |
| Rekomenduojama amžiaus grupė | Vaikiškas |
| Siūloma lytis | Visoms lytims |
| Rekomenduojamas amžius (min.) | 14 metai |
| Produkto spalva | Multi spalvos |
| Medžiaga | Kartonas |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 273 mm |
| Ilgis | 373 mm |
| Aukštis | 55 mm |
| Svoris | 840 g |
| Baterija | |
| Reikia baterijų | |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės tipas | „Box“ |