Gamintojas: Ravensburger
Modelis: 08051
EAN: 4005556080519
Ravensburger Rapunzel, Little Red Riding Hood, and The Frog Prince. Dėlionės elementų skaičius: 49 vnt. Žanras: Animaciniai filmai, Rekomenduojamas amžius (min.): 5 metai. Plotis: 192 mm, Aukštis: 37 mm
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
www.photopoint.ee |
Ravensburger pusle 3x49 tk Rapunzel | €8.99 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Savybės | |
| Gaminio tipas | Dėlionė |
| Žanras | Animaciniai filmai |
| Rekomenduojama amžiaus grupė | Suaugusieji ir vaikai |
| Siūloma lytis | Visoms lytims |
| Rekomenduojamas amžius (min.) | 5 metai |
| Medžiaga | Kartonas |
| Metai | 2019 |
| Pakuotės turinys | |
| Dėlionės elementų skaičius | 49 vnt |
| Dėlionių skaičius | 3 |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 192 mm |
| Ilgis | 275 mm |
| Aukštis | 37 mm |
| Baterija | |
| Reikia baterijų | |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės tipas | „Box“ |
| Logistikos duomenys | |
| Sluoksnių skaičius ant padėklo | 540 vnt |