Gamintojas: Ravensburger
Modelis: 10681
EAN: 4005556106813
Ravensburger Beautiful Ocean. Dėlionės elementų skaičius: 100 vnt. Žanras: Gyvūnai, Tema: Beautiful Ocean, Rekomenduojamas amžius (min.): 6 metai. Plotis: 495,3 mm
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Savybės | |
| Gaminio tipas | Dėlionė |
| Žanras | Gyvūnai |
| Tema | Beautiful Ocean |
| Rekomenduojama amžiaus grupė | Vaikiškas |
| Siūloma lytis | Visoms lytims |
| Rekomenduojamas amžius (min.) | 6 metai |
| Tinka naudojimui viduje | |
| Pakuotės turinys | |
| Dėlionės elementų skaičius | 100 vnt |
| Dėlionių skaičius | 1 |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 495,3 mm |
| Ilgis | 361,9 mm |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės tipas | „Box“ |
| Pakuotės plotis | 336,6 mm |
| Pakuotės gylis | 228,6 mm |
| Pakuotės aukštis | 38,1 mm |