Gamintojas: Ravensburger
Modelis: 13394
EAN: 4005556133949
Ravensburger 13394. Dėlionės elementų skaičius: 368 vnt. Žanras: Kiti, Rekomenduojamas amžius (min.): 9 metai. Plotis: 490 mm
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Pakuotės turinys | |
| Dėlionių skaičius | 1 |
| Dėlionės elementų skaičius | 368 vnt |
| Savybės | |
| Gaminio tipas | Dėlionė |
| Žanras | Kiti |
| Rekomenduojama amžiaus grupė | Suaugusieji ir vaikai |
| Siūloma lytis | Visoms lytims |
| Rekomenduojamas amžius (min.) | 9 metai |
| Produkto spalva | Multi spalvos |
| Minimalus žaidėjų skaičius | 1 |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 490 mm |
| Ilgis | 360 mm |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės tipas | „Box“ |
| Pakuotės plotis | 220 mm |
| Pakuotės gylis | 220 mm |
| Pakuotės aukštis | 70 mm |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt |