Gamintojas: Castorland
Modelis: C-200726-2
EAN: 5904438200726
Castorland House of Cats. Dėlionės elementų skaičius: 2000 vnt. Žanras: Gyvūnai, Rekomenduojamas amžius (min.): 9 metai. Plotis: 920 mm
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
CASTORLAND Puzzle 2000 "House of Cats" 290187 | €12.68 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Pakuotės turinys | |
| Dėlionių skaičius | 1 |
| Dėlionės elementų skaičius | 2000 vnt |
| Savybės | |
| Gaminio tipas | Dėlionė |
| Žanras | Gyvūnai |
| Gyvūno rūšis | Katė |
| Rekomenduojama amžiaus grupė | Suaugusieji ir vaikai |
| Siūloma lytis | Visoms lytims |
| Rekomenduojamas amžius (min.) | 9 metai |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 920 mm |
| Ilgis | 680 mm |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės tipas | „Box“ |
| Pakuotės plotis | 265 mm |
| Pakuotės gylis | 350 mm |
| Pakuotės aukštis | 50 mm |
| Paketo svoris | 1,06 kg |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt |