Gamintojas: Varta
Modelis: 04703 110 404
EAN: 4008496810444
Varta 04703110404. Baterijos tipas: Vienkartinė baterija, Baterijos (-ų) dydis (-džiai): AAA, Baterijos technologija: Šarminis. Aukštis: 44,5 mm, Svoris: 11,4 g. Pakuotės tipas: Lizdinė pakuotė. Baterijos forma: Cilindrinis, Forma: Cilindras
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
hiq24.de |
Batterie Varta MAX TECH DE AAA LR03 4St. | €4.50 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Baterija | |
| Baterijos tipas | Vienkartinė baterija |
| Baterijos (-ų) dydis (-džiai) | AAA |
| Baterijos technologija | Šarminis |
| Baterijos įtampa | 1,5 V |
| Produkto spalva | Raudona |
| Baterijų skaičius | 4 vnt |
| Svoris ir matmenys | |
| Aukštis | 44,5 mm |
| Svoris | 11,4 g |
| Kitos savybės | |
| Baterijos forma | Cilindrinis |
| Forma | Cilindras |
| Lengva atidaryti | |
| Lengva pašalinti | |
| Lengvai laikomas | |
| Lengvas instaliavimas | |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės tipas | Lizdinė pakuotė |