Gamintojas: TP-Link
Modelis: MR500
TP-Link Archer MR500 yra belaidis maršrutizatorius, kurio pagrindinis tikslas - suteikti aukštos kokybės interneto ryšio galimybę Jūsų įrenginiams. Jis veikia dvigubo dažnio režimu, t.y., naudoja tiek 2,4 GHz, tiek 5 GHz dažnių juostas, suteikdamas maksimalų Wi-Fi duomenų perdavimo greitį iki 867 Mbit/s. Maršrutizatorius yra įrengtas su gigabito eternetine sąsaja ir palaiko IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g ir IEEE 802.11n tinklo standartus.
Šis maršrutizatorius taip pat turi 4G ir 3G mobiliojo ryšio palaikymą, naudojant DC-HSPA+, HSPA, UMTS ir LTE-FDD standartus. Jis turi RJ-45 LAN prisijungimo tipą ir palaiko DHCP kliento ir serverio funkcijas, kad būtų patogu jį nustatyti. Be to, jis taip pat siūlo VPN serverio funkcionalumą su PPTP VPN ir OpenVPN.
Saugumo funkcijos apima 64 bitų WEP, 128 bitų WEP, WPA, WPA-Enterprise, WPA2 ir WPA2-Enterprise saugumo algoritmus. Be to, jis taip pat palaiko DMZ, URL filtravimą ir tvarkaraščių prieigą, kad būtų patogu jį tvarkyti.
Kitos pastebimos funkcijos yra IPv4 ir IPv6 valdymo protokolų palaikymas, universalios plug and play (UPnP) ir QoS palaikymas su Wi-Fi Multimedia (WMM)/(WME). Jis taip pat turi du atjungiamus išorinius antenas, kad būtų didesnis jos danga ir veikimo spindulys.
Šis stalinis maršrutizatorius yra universalus, nes jis yra suderinamas su „Windows 10“, „Windows 2000“, „Windows 7“, „Windows 8“, „Windows 8.1“, „Windows 98SE“, „Windows NT“, „Windows Vista“, „Windows XP“, taip pat su „Mac“ ir „Linux“ operacinėmis sistemomis. Jis yra juodos spalvos ir turi LAN (RJ-45) kabelius, kurie yra pridedami prie maršrutizatoriaus, taip pat yra AC adapteris.
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Tinklas | |
| Ethernet LAN jungtis | |
| Eterneto LAN sąsajos tipas | Gigabitinis eternetas |
| Eterneto LAN duomenų perdavimo norma | 10,100,1000 Mbit/ai |
| Tinklo standartai | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Laido standartas | Cat6 |
| Portų ekspedijavimas | |
| Svečių tinklų (2,4 GHz) skaičius | 1 |
| Svečių tinklų (5 GHz) skaičius | 1 |
| Belaidis radijas | |
| VPN serveris | PPTP VPN, OpenVPN |
| Belaidžio interneto funkcijos | |
| „Wi-Fi“ dažnių juosta | Dviguba juosta (2,4 GHz / 5 GHz) |
| „Wi-Fi“ standartas | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN duomenų perdavimo sparta (maks.) | 867 Mbit/ai |
| Wi-Fi standartai | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Energijos valdymas | |
| Maitinimo šaltinio tipas | DC |
| Antena | |
| Antenos konstrukcija | Išorinis |
| Antenų kiekis | 2 |
| Nuimama antena | |
| WAN jungtis | |
| Eterneto WAN | |
| DSL WAN | |
| SIM kortelės anga | |
| 3G/4G USB modemo suderinamumas | |
| WAN tinklo prisijungimo tipas | RJ-45 |
| Konstrukcija | |
| Gaminio tipas | Stalinis maršrutizatorius |
| Produkto spalva | Juoda |
| Įmontuotas ekranas | |
| Saugumas | |
| Apsaugos algoritmų palaikymas | 64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA, WPA-Enterprise, WPA2, WPA2-Enterprise |
| Tvarkaraščio prieiga | |
| URL filtravimas | |
| DMZ palaikymas | |
| Mobilusis ryšys | |
| Mobiliojo tinklo generavimas | 4G |
| 4G | |
| 3G | |
| 5G | |
| Dvigubas SIM palaikymas | |
| 3G standartai | DC-HSPA+, HSPA, UMTS |
| 4G standartai | LTE-FDD |
| Palaikomi GSM dažniai | 850,900,2100 MHz |
| SIM kortelės tipas | „NanoSIM“ |
| Ryšys | |
| Ethernet LAN (RJ-45) portų kiekis | 4 |
| USB prievadas | |
| DC įėjimo lizdas | |
| Pakuotės turinys | |
| Pridėti kabeliai | LAN (RJ-45) |
| Kintamosios srovės adapteris | |
| Pridedama antena | |
| Greito diegimo vadovas | |
| Protokolai | |
| DHCP klientas | |
| DHCP serveris | |
| Universali „Plug and Play“ jungtis (UPnP) | |
| Valdymo protokolai | IPv4, IPv6 |
| Savybės | |
| „Plug and Play“ funkcija | |
| Firmware tobulinimas | |
| Sertifikavimas | CE, RoHS |
| Valdymo funkcijos | |
| „Wi-Fi“ multimedijos (WMM) / (WME) | |
| Paslaugos kokybės (QoS) palaikymas | |
| Belaidžio ryšio statistika | |
| MU-MIMO technologija | |
| Svoris ir matmenys | |
| Ilgis | 141 mm |
| Plotis | 202 mm |
| Aukštis | 33,6 mm |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 0 - 40 °C |
| Sandėliavimo temperatūros norma (T-T) | 5 - 90 °C |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 10 - 90 % |
| Tvarumas | |
| Tvarumo sertifikatai | RoHS |
| Sistemos reikalavimai | |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Windows 10, Windows 2000, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 98SE, Windows NT, Windows Vista, Windows XP |
| Palaikoma operacinė sistema „Linux“ | |
| Palaikomos MAC operacinės sistemos | |