Gamintojas: TP-Link
Modelis: ARCHER MR200 V4
EAN: 6935364092757
TP-Link AC750 belaidis dviejų dažnių 4G LTE maršrutizatorius yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško aukštos spartos belaidės interneto ryšio, kuris gali tvarkyti kelis prietaisus vienu metu. Šiuo staliuku pritaikomu maršrutizatoriumi, turinčiu elegantišką juodą dizainą, jis yra ideali papildymas bet kokiai namų ar mažo verslo tinklui.
Šis maršrutizatorius palaiko kelis belaidės interneto ryšio standartus, įskaitant 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) ir Wi-Fi 5 (802.11ac), užtikrinantias beprotiškai sparčius ryšius visų jūsų prietaisų ryšiams. Jis veikia dviejų dažnių (2,4 GHz / 5 GHz) dažnio diapazonuose, o maksimali WLAN duomenų perdavimo greitis siekia 733 Mbit / s. Viršutinis belaidės interneto ryšio standartas yra Wi-Fi 5 (802.11ac), užtikrinantis blyškiai greitas interneto greičius.
Saugumas yra didelio prioriteto, ir šis maršrutizatorius turi kelias apsaugos algoritmus, tokias kaip 64-bitų ir 128-bitų WEP, WPA, WPA-PSK, WPA2 ir WPA2-PSK. Jis taip pat turi funkcijas, tokius kaip MAC adreso filtravimas, DMZ palaikymas, IP adreso filtravimas ir DoS atakos prevencija, užtikrinant, kad jūsų tinklas būtų apsaugotas nuo nepageidaujamo įsiveržimo.
TP-Link AC750 belaidis dviejų dažnių 4G LTE maršrutizatorius veikia su IPv4 ir IPv6 protokolais ir palaiko DHCP klientų ir serverių, bei Universal Plug and Play (UPnP) protokolus. Jis taip pat palaiko tiek Ethernet LAN, tiek belaidžius ryšius, turi greito eterneto jungimo tipą, bei mažiausią duomenų perdavimo greitį 10 / 100 Mbit / s.
Šis maršrutizatorius lengvai nustatomas su naršyklės palaikymo Internet Explorer 11, Firefox 12.0, Chrome 20.0 ir Safari 4.0. Be to, jis palaiko visas pagrindines operacinias sistemas, įskaitant „Windows“, „macOS“ ir „Linux“.
Kiti pastebimi šio maršrutizatoriaus ypatumai apima VPN palaikymą PPTP VPN, IPSec VPN ir OpenVPN, 10 VPN tunelių, prievado peradresavimą, dinaminį DNS (DDNS), LAN, maitinimo, WAN ir WLAN indikatorius, atjungiamas išorines antenas ir suderinamumą su 3G / 4G USB modema.
Išvada – TP-Link AC750 belaidis dviejų dažnių 4G LTE maršrutizatorius yra aukštos kokybės
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Tinklas | |
| Ethernet LAN jungtis | Taip |
| Eterneto LAN sąsajos tipas | Greitas eternetas |
| Eterneto LAN duomenų perdavimo norma | 10,100 Mbit/ai |
| Kabelių technologija | 10/100Base-T(X) |
| Tinklo standartai | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Portų ekspedijavimas | Taip |
| Dinaminis DNS (DDNS) | Taip |
| VPN tunelių kiekis | 10 |
| VPN perėjimas | Taip |
| VPN palaikymas | PPTP VPN, IPSec VPN, OpenVPN |
| Imtuvo jautrumas | 5GHz: 11a 54M: -74dBm 11ac HT20: -67dBm 11ac HT40: -64dBm 11ac HT80: -60dBm 11n HT20: -71dBm 11n HT40: -70dBm 2.4G: 11g 54M: -73dBm 11n HT20: -73dBm 11n HT40: -67dBm |
| Belaidžio interneto funkcijos | |
| „Wi-Fi“ dažnių juosta | Dviguba juosta (2,4 GHz / 5 GHz) |
| „Wi-Fi“ standartas | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN duomenų perdavimo sparta (maks.) | 733 Mbit/ai |
| Wi-Fi standartai | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN duomenų perdavimo sparta (pirmoji juosta) | 300 Mbit/ai |
| WLAN duomenų perdavimo sparta (antroji juosta) | 433 Mbit/ai |
| Energijos valdymas | |
| Maitinimo šaltinio tipas | DC |
| Išėjimo įtampa | 12 V |
| Išėjimo srovė | 1 A |
| Antena | |
| Antenos konstrukcija | Išorinis |
| Antenų kiekis | 2 |
| Nuimama antena | Taip |
| WAN jungtis | |
| Eterneto WAN | Taip |
| DSL WAN | Ne |
| SIM kortelės anga | Taip |
| 3G/4G USB modemo suderinamumas | Taip |
| WAN tinklo prisijungimo tipas | RJ-45 |
| Konstrukcija | |
| Gaminio tipas | Stalinis maršrutizatorius |
| Produkto spalva | Juoda |
| Korpuso medžiaga | Plastikas |
| Montuojamas ant sienos | Taip |
| Indikacijos šviesa | Taip |
| LED indikatoriai | LAN, Energija, WAN, WLAN |
| On/off mygtukas | Taip |
| Savybės | |
| Integruotas procesorius | Taip |
| „Plug and Play“ funkcija | Taip |
| Saugumas | |
| Apsaugos algoritmų palaikymas | 64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA, WPA-PSK, WPA2, WPA2-PSK |
| Ugniasienė | Taip |
| Svečių prieiga | Taip |
| „Stateful Packet Inspection“ (SPI) | Taip |
| DoS atakos prevencija | Taip |
| Filtravimas | Taip |
| MAC adresų filtravimas | Taip |
| IP adreso filtravimas | Taip |
| URL filtravimas | Taip |
| DMZ palaikymas | Taip |
| Mobilusis ryšys | |
| Mobiliojo tinklo generavimas | 4G |
| 3G | Taip |
| 4G | Taip |
| 3G standartai | DC-HSPA+, HSPA, HSPA+, UMTS |
| 4G standartai | LTE |
| Palaikomi UMTS dažniai | 900,2100 MHz |
| Palaikomi 4G dažniai | 800,900,1800,1900,2100,2300,2500,2600 MHz |
| Ryšys | |
| Ethernet LAN (RJ-45) portų kiekis | 4 |
| USB prievadas | Ne |
| Atminties kortelių anga(-os) | Ne |
| DC įėjimo lizdas | Taip |
| Pakuotės turinys | |
| Pridėti kabeliai | LAN (RJ-45) |
| Kintamosios srovės adapteris | Taip |
| Greito diegimo vadovas | Taip |
| Greitos pradžios vadovas | Taip |
| Valdymo funkcijos | |
| Web pagrįstas valdymas | Taip |
| Paslaugos kokybės (QoS) palaikymas | Taip |
| Atstatymo mygtukas | Taip |
| Protokolai | |
| DHCP klientas | Taip |
| DHCP serveris | Taip |
| Universali „Plug and Play“ jungtis (UPnP) | Taip |
| Palaikomi tinklo protokolai | IPv4, IPv6 |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 10 - 90 % |
| Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas | 5 - 90 % |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 0 - 40 °C |
| Sandėliavimo temperatūros norma (T-T) | -40 - 70 °C |
| Sistemos reikalavimai | |
| Palaikoma naršyklė | Internet Explorer 11, Firefox 12.0, Chrome 20.0, Safari 4.0 |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Windows 10, Windows 2000, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 98SE, Windows NT, Windows Vista, Windows XP |
| Palaikoma operacinė sistema „Linux“ | Taip |
| Palaikomos MAC operacinės sistemos | macOS |
| Mac suderinamumas | Taip |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 174 mm |
| Ilgis | 124,5 mm |
| Aukštis | 33,5 mm |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 85176990 |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis | 307 mm |
| Pakuotės gylis | 223 mm |
| Pakuotės aukštis | 70 mm |
| Paketo svoris | 670 g |