Gamintojas: TP-Link
Modelis: ARCHER C9
EAN: 0460145000233
TP-Link Archer C9. „Wi-Fi“ dažnių juosta: Dviguba juosta (2,4 GHz / 5 GHz), „Wi-Fi“ standartas: Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi standartai: 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n). Eterneto LAN sąsajos tipas: Gigabitinis eternetas, Eterneto LAN duomenų perdavimo norma: 10,100,1000 Mbit/ai, Kabelių technologija: 10/100/1000Base-T(X). Apsaugos algoritmų palaikymas: 128-bit WEP, 64-bit WEP, WPA, WPA-PSK, WPA2, WPA2-PSK. Produkto spalva: Balta. Antenos konstrukcija: Išorinis
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Tinklas | |
| Ethernet LAN jungtis | |
| Eterneto LAN sąsajos tipas | Gigabitinis eternetas |
| Eterneto LAN duomenų perdavimo norma | 10,100,1000 Mbit/ai |
| Kabelių technologija | 10/100/1000Base-T(X) |
| Tinklo standartai | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Belaidžio interneto funkcijos | |
| „Wi-Fi“ dažnių juosta | Dviguba juosta (2,4 GHz / 5 GHz) |
| „Wi-Fi“ standartas | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi standartai | 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Antena | |
| Antenos konstrukcija | Išorinis |
| Antenų kiekis | 3 |
| Saugumas | |
| Apsaugos algoritmų palaikymas | 128-bit WEP, 64-bit WEP, WPA, WPA-PSK, WPA2, WPA2-PSK |
| Filtravimas | |
| MAC adresų filtravimas | |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva | Balta |
| LED indikatoriai | |
| Ryšys | |
| Ethernet LAN (RJ-45) portų kiekis | 5 |
| USB prievadas | |
| USB 2.0 portų kiekis | 1 |
| USB 3.2 (3.1 1 kart.) A tipo prievadų skaičius | 1 |
| DC įėjimo lizdas | |
| Pakuotės turinys | |
| Kintamosios srovės adapteris | |
| Instrukcija | |
| Kitos savybės | |
| WLAN duomenų perdavimo grečio palaikymas | 600,1300 Mbit/ai |
| Dažnių diapazonas | 2,4 - 5 GHz |
| Stovo montavimas | |
| USB versija | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Dažnių juostos plotis (antra) | 2,4 GHz |
| Dažnių juostos plotis (pirma) | 5 GHz |
| Dažnių juosta | 2.4 & 5 GHz |
| USB prievadų skaičius | 2 |
| Svoris ir matmenys | |
| Ilgis | 164 mm |
| Plotis | 216 mm |
| Aukštis | 30 mm |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 85176990 |
| Sistemos reikalavimai | |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | |
| Palaikoma operacinė sistema „Linux“ | |
| Palaikomos MAC operacinės sistemos | |
| Savybės | |
| Sertifikavimas | CE, FCC, RoHS |