Gamintojas: TP-Link
Modelis: ARCHER C5400X V1
EAN: 6935364081454
TP-Link Archer C5400X. WAN tinklo prisijungimo tipas: RJ-45. „Wi-Fi“ dažnių juosta: Trijų juostų (2,4 GHz / 5 GHz / 5 GHz), „Wi-Fi“ standartas: Wi-Fi 5 (802.11ac), WLAN duomenų perdavimo sparta (maks.): 2167 Mbit/ai. Eterneto LAN sąsajos tipas: Gigabitinis eternetas, Eterneto LAN duomenų perdavimo norma: 10,100,1000 Mbit/ai, Kabelių technologija: 10/100/1000Base-T(X). Apsaugos algoritmų palaikymas: 64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA, WPA-PSK, WPA2, WPA2-PSK. Palaikomi tinklo protokolai: IPv4, IPv6
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Tinklas | |
| Ethernet LAN jungtis | |
| Eterneto LAN sąsajos tipas | Gigabitinis eternetas |
| Eterneto LAN duomenų perdavimo norma | 10,100,1000 Mbit/ai |
| Kabelių technologija | 10/100/1000Base-T(X) |
| Tinklo standartai | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.3ab |
| Portų ekspedijavimas | |
| Dinaminis DNS (DDNS) | |
| Svečių tinklų (5 GHz) skaičius | 2 |
| Svečių tinklų (2,4 GHz) skaičius | 1 |
| USB bendrinimas | |
| Belaidės paskirstymo sistemos (WDS) tiltas | |
| Dera su „Samba“ (atmintine) | |
| Įmontuotas FTP serveris | |
| Medijos serveris | |
| Imtuvo jautrumas | 5GHz: 11a 6Mbps: -94dBm, 11a 54Mbps: -76dBm 11ac VHT20_MCS0: -96dBm, 11ac VHT20_MCS11: -64dBm 11ac VHT40_MCS0: -93dBm, 11ac VHT40_MCS11: -61dBm 11ac VHT80_MCS0: -89dBm, 11ac VHT80_MCS11: -58dBm, 2.4GHz: 11g 6Mbps: -97dBm, 11g 54Mbps: -79dBm 11n HT20_MCS0: -98dBm, 11n HT20_MCS7: -77dBm 11ac VHT20_MCS11: -66dBm, 11n HT40_MCS0: -95dBm 11n HT40_MCS7: -75dBm, 11ac VHT40_MCS11: -64dBm |
| Belaidžio interneto funkcijos | |
| „Wi-Fi“ dažnių juosta | Trijų juostų (2,4 GHz / 5 GHz / 5 GHz) |
| „Wi-Fi“ standartas | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN duomenų perdavimo sparta (maks.) | 2167 Mbit/ai |
| Wi-Fi standartai | 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| WLAN duomenų perdavimo sparta (pirmoji juosta) | 2167 Mbit/ai |
| WLAN duomenų perdavimo sparta (antroji juosta) | 2167 Mbit/ai |
| WLAN duomenų perdavimo sparta (trečioji juosta) | 1000 Mbit/ai |
| Energijos valdymas | |
| Maitinimo šaltinio tipas | DC |
| Išėjimo įtampa | 12 V |
| Išėjimo srovė | 5 A |
| Antena | |
| Antenos konstrukcija | Išorinis |
| Antenų kiekis | 8 |
| Nuimama antena | |
| Perdavimo galia | 20 dBmW |
| WAN jungtis | |
| Eterneto WAN | |
| DSL WAN | |
| SIM kortelės anga | |
| 3G/4G USB modemo suderinamumas | |
| WAN tinklo prisijungimo tipas | RJ-45 |
| Konstrukcija | |
| Gaminio tipas | Stalinis maršrutizatorius |
| Produkto spalva | Juoda, Raudona |
| Montuojamas ant sienos | |
| LED indikatoriai | Energija |
| On/off mygtukas | |
| Savybės | |
| Integruotas procesorius | |
| Procesoriaus dažnis | 1800 MHz |
| Procesoriaus branduoliai | 4 |
| Firmware tobulinimas | |
| Sertifikavimas | FCC, CE, DFS, VCCI, JRF, JPA, RoHS |
| Saugumas | |
| Apsaugos algoritmų palaikymas | 64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA, WPA-PSK, WPA2, WPA2-PSK |
| Ugniasienė | |
| Svečių prieiga | |
| Prieigos kontrolės sąrašas (ACL) | |
| „Stateful Packet Inspection“ (SPI) | |
| Parental kontrolė | |
| DMZ palaikymas | |
| Tinklo adresų transliavimas (NAT) | |
| Mobilusis ryšys | |
| 4G | |
| 3G | |
| Ryšys | |
| Ethernet LAN (RJ-45) portų kiekis | 8 |
| USB prievadas | |
| USB 3.2 (3.1 1 kart.) A tipo prievadų skaičius | 2 |
| Atminties kortelių anga(-os) | |
| DC įėjimo lizdas | |
| Pakuotės turinys | |
| Pridėti kabeliai | LAN (RJ-45) |
| Kintamosios srovės adapteris | |
| Greito diegimo vadovas | |
| Valdymo funkcijos | |
| Web pagrįstas valdymas | |
| „Wi-Fi“ multimedijos (WMM) / (WME) | |
| Paslaugos kokybės (QoS) palaikymas | |
| Atstatymo mygtukas | |
| WPS paspaudžiamasis mygtukas | |
| Protokolai | |
| DHCP klientas | |
| DHCP serveris | |
| Palaikomi tinklo protokolai | IPv4, IPv6 |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 10 - 90 % |
| Sandėliavimo temperatūros norma (T-T) | -40 - 70 °C |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 0 - 40 °C |
| Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas | 5 - 90 % |
| Svoris ir matmenys | |
| Ilgis | 240,5 mm |
| Plotis | 240,5 mm |
| Aukštis | 55,3 mm |
| Sistemos reikalavimai | |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Windows 10, Windows 2000, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 98SE, Windows NT, Windows Vista, Windows XP Home, Windows XP Home x64, Windows XP Professional, Windows XP Professional x64 |
| Palaikoma operacinė sistema „Linux“ | |
| Palaikomos MAC operacinės sistemos | macOS |
| Mac suderinamumas | |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis | 365 mm |
| Pakuotės gylis | 290 mm |
| Pakuotės aukštis | 120 mm |
| Paketo svoris | 2,69 kg |