Gamintojas: TP-Link
Modelis: ARCHER A9
EAN: 0845973084257
TP-Link AC1900. WAN tinklo prisijungimo tipas: RJ-45. „Wi-Fi“ dažnių juosta: Dviguba juosta (2,4 GHz / 5 GHz), „Wi-Fi“ standartas: Wi-Fi 5 (802.11ac), WLAN duomenų perdavimo sparta (maks.): 1300 Mbit/ai. Eterneto LAN sąsajos tipas: Gigabitinis eternetas, Eterneto LAN duomenų perdavimo norma: 10,100,1000 Mbit/ai, Kabelių technologija: 10/100/1000Base-T(X). Apsaugos algoritmų palaikymas: 64-bit WEP, 128-bit WEP, SSID, WDS, WMM, WPA, WPA-PSK, WPA2, WPA2-PSK. Maršrutizavimo protokolas: IP, Palaikomi tinklo protokolai: IPv4, IPv6
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Tinklas | |
| Ethernet LAN jungtis | |
| Eterneto LAN sąsajos tipas | Gigabitinis eternetas |
| Eterneto LAN duomenų perdavimo norma | 10,100,1000 Mbit/ai |
| Kabelių technologija | 10/100/1000Base-T(X) |
| Dinaminis DNS (DDNS) | |
| Statinis maršrutas | |
| Belaidžio interneto funkcijos | |
| „Wi-Fi“ dažnių juosta | Dviguba juosta (2,4 GHz / 5 GHz) |
| „Wi-Fi“ standartas | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN duomenų perdavimo sparta (maks.) | 1300 Mbit/ai |
| Wi-Fi standartai | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Energijos valdymas | |
| Maitinimo šaltinio tipas | AC |
| Išėjimo įtampa | 12 V |
| Išėjimo srovė | 1,5 A |
| Antena | |
| Antenos konstrukcija | Vidinis ir išorinis |
| Antenų kiekis | 4 |
| Perdavimo galia | 23 dBmW |
| WAN jungtis | |
| Eterneto WAN | |
| DSL WAN | |
| SIM kortelės anga | |
| WAN tinklo prisijungimo tipas | RJ-45 |
| Konstrukcija | |
| Gaminio tipas | Stalinis maršrutizatorius |
| Produkto spalva | Juoda |
| On/off mygtukas | |
| Saugumas | |
| Apsaugos algoritmų palaikymas | 64-bit WEP, 128-bit WEP, SSID, WDS, WMM, WPA, WPA-PSK, WPA2, WPA2-PSK |
| Ugniasienė | |
| Svečių prieiga | |
| DoS atakos prevencija | |
| DMZ palaikymas | |
| Ryšys | |
| Ethernet LAN (RJ-45) portų kiekis | 5 |
| USB prievadas | |
| USB 2.0 portų kiekis | 1 |
| Atminties kortelių anga(-os) | |
| Pakuotės turinys | |
| Pridėti kabeliai | LAN (RJ-45) |
| Kintamosios srovės adapteris | |
| Greito diegimo vadovas | |
| Protokolai | |
| DHCP klientas | |
| DHCP serveris | |
| Universali „Plug and Play“ jungtis (UPnP) | |
| Maršrutizavimo protokolas | IP |
| Palaikomi tinklo protokolai | IPv4, IPv6 |
| Valdymo funkcijos | |
| Paslaugos kokybės (QoS) palaikymas | |
| Atstatymo mygtukas | |
| WPS paspaudžiamasis mygtukas | |
| Svoris ir matmenys | |
| Ilgis | 160,6 mm |
| Plotis | 243 mm |
| Aukštis | 32,5 mm |
| Aplinkos sąlygos | |
| Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas | 5 - 90 % |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 0 - 40 °C |
| Sandėliavimo temperatūros norma (T-T) | -40 - 70 °C |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 10 - 90 % |
| Sistemos reikalavimai | |
| Palaikoma naršyklė | Internet Explorer 11, Firefox 12.0, Chrome 20.0, Safari 4.0, or other |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | |
| Palaikoma operacinė sistema „Linux“ | |
| Palaikomos MAC operacinės sistemos | |
| Savybės | |
| Sertifikavimas | FCC, RoHS, RCM |