Gamintojas: NETGEAR
Modelis: R6400-100PES
EAN: 0606449108699
NETGEAR R6400. „Wi-Fi“ dažnių juosta: Dviguba juosta (2,4 GHz / 5 GHz), „Wi-Fi“ standartas: Wi-Fi 5 (802.11ac), WLAN duomenų perdavimo sparta (maks.): 1300 Mbit/ai. Eterneto LAN sąsajos tipas: Gigabitinis eternetas, Eterneto LAN duomenų perdavimo norma: 10,100,1000 Mbit/ai, Kabelių technologija: 10/100/1000Base-T(X). Mobiliojo tinklo generavimas: 4G. Apsaugos algoritmų palaikymas: WPA, WPA2-PSK, WPS. Produkto spalva: Juoda
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Tinklas | |
| Ethernet LAN jungtis | |
| Eterneto LAN sąsajos tipas | Gigabitinis eternetas |
| Eterneto LAN duomenų perdavimo norma | 10,100,1000 Mbit/ai |
| Kabelių technologija | 10/100/1000Base-T(X) |
| Tinklo standartai | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u |
| Belaidžio interneto funkcijos | |
| „Wi-Fi“ dažnių juosta | Dviguba juosta (2,4 GHz / 5 GHz) |
| „Wi-Fi“ standartas | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN duomenų perdavimo sparta (maks.) | 1300 Mbit/ai |
| Wi-Fi standartai | 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Antena | |
| Antenos konstrukcija | Išorinis |
| Antenų kiekis | 3 |
| WAN jungtis | |
| Eterneto WAN | |
| Saugumas | |
| Apsaugos algoritmų palaikymas | WPA, WPA2-PSK, WPS |
| Ugniasienė | |
| „Stateful Packet Inspection“ (SPI) | |
| DoS atakos prevencija | |
| Tinklo adresų transliavimas (NAT) | |
| Kitos savybės | |
| Mobiliojo tinklo ryšys | |
| USB versija | 2.0/3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Dažnių juostos plotis (antra) | 5 GHz |
| Dažnių juostos plotis (pirma) | 2,4 GHz |
| Dažnių juosta | 2.4 & 5 GHz |
| USB prievadų skaičius | 2 |
| xDSL connection | |
| Stovo montavimas | |
| WLAN duomenų perdavimo grečio palaikymas | 450,1300 Mbit/ai |
| Savybės | |
| Vidinė atmintis | 256 MB |
| Flash atmintis | 128 MB |
| Firmware tobulinimas | |
| Mobilusis ryšys | |
| Mobiliojo tinklo generavimas | 4G |
| 4G | |
| 3G | |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva | Juoda |
| LED indikatoriai | |
| On/off mygtukas | |
| Ryšys | |
| Ethernet LAN (RJ-45) portų kiekis | 4 |
| USB prievadas | |
| USB 2.0 portų kiekis | 1 |
| USB 3.2 (3.1 1 kart.) A tipo prievadų skaičius | 1 |
| DC įėjimo lizdas | |
| Pakuotės turinys | |
| Pridėti kabeliai | LAN (RJ-45) |
| Kintamosios srovės adapteris | |
| Greitos pradžios vadovas | |
| Valdymo funkcijos | |
| Web pagrįstas valdymas | |
| Paslaugos kokybės (QoS) palaikymas | |
| Atstatymo mygtukas | |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 85176990 |
| Svoris ir matmenys | |
| Ilgis | 198,5 mm |
| Svoris | 430 g |
| Plotis | 191 mm |
| Aukštis | 65 mm |
| Sertifikatai | |
| Sertifikuota „Digital Living Network Alliance“ (DLNA) | |
| Sistemos reikalavimai | |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | |
| Palaikoma operacinė sistema „Linux“ | |
| Palaikomos MAC operacinės sistemos | |