Gamintojas: Huawei
Modelis: 51071SAP
EAN: 6901443319510
Huawei E5785-92C. „Wi-Fi“ dažnių juosta: Dviguba juosta (2,4 GHz / 5 GHz), „Wi-Fi“ standartas: Wi-Fi 5 (802.11ac), WLAN duomenų perdavimo sparta (maks.): 800 Mbit/ai. Mobiliojo tinklo generavimas: 4G, 4G standartai: LTE. Gaminio tipas: Stalinis maršrutizatorius, Produkto spalva: Balta, Korpuso medžiaga: Plastikas. Antenos konstrukcija: Vidinis. Maitinimo šaltinio tipas: Baterija, Baterijos talpa: 3000 mAh
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Tinklas | |
| Ethernet LAN jungtis | |
| Eterneto LAN sąsajos tipas | Nepasiekiama |
| Belaidžio interneto funkcijos | |
| „Wi-Fi“ dažnių juosta | Dviguba juosta (2,4 GHz / 5 GHz) |
| „Wi-Fi“ standartas | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN duomenų perdavimo sparta (maks.) | 800 Mbit/ai |
| Wi-Fi standartai | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN duomenų perdavimo sparta (pirmoji juosta) | 300 Mbit/ai |
| WLAN duomenų perdavimo sparta (antroji juosta) | 800 Mbit/ai |
| Energijos valdymas | |
| Maitinimo šaltinio tipas | Baterija |
| Baterijos talpa | 3000 mAh |
| Antena | |
| Antenos konstrukcija | Vidinis |
| WAN jungtis | |
| Eterneto WAN | |
| DSL WAN | |
| SIM kortelės anga | |
| 3G/4G USB modemo suderinamumas | |
| Konstrukcija | |
| Gaminio tipas | Stalinis maršrutizatorius |
| Produkto spalva | Balta |
| Korpuso medžiaga | Plastikas |
| On/off mygtukas | |
| Mobilusis ryšys | |
| Mobiliojo tinklo generavimas | 4G |
| 4G | |
| Dvigubas SIM palaikymas | |
| 4G standartai | LTE |
| Ryšys | |
| USB prievadas | |
| USB 2.0 portų kiekis | 1 |
| Atminties kortelių anga(-os) | |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 127 g |
| Aukštis | 17,3 mm |
| Plotis | 108 mm |
| Ilgis | 62 mm |