Gamintojas: Huawei
Modelis: E5783-330
EAN: 6974463710360
Huawei 4G Mobile WiFi 3. „Wi-Fi“ dažnių juosta: Dviguba juosta (2,4 GHz / 5 GHz), „Wi-Fi“ standartas: Wi-Fi 5 (802.11ac), WLAN duomenų perdavimo sparta (maks.): 1167 Mbit/ai. Mobiliojo tinklo generavimas: 4G, SIM kortelės tipas: „MicroSIM“. Apsaugos algoritmų palaikymas: WPA, WPA2-PSK. Gaminio tipas: Nešiojamas maršrutizatorius, Produkto spalva: Juoda. Pridėti kabeliai: USB
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Tinklas | |
| Ethernet LAN jungtis | |
| Eterneto LAN sąsajos tipas | Nepasiekiama |
| Belaidžio interneto funkcijos | |
| „Wi-Fi“ dažnių juosta | Dviguba juosta (2,4 GHz / 5 GHz) |
| „Wi-Fi“ standartas | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN duomenų perdavimo sparta (maks.) | 1167 Mbit/ai |
| Wi-Fi standartai | Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN duomenų perdavimo sparta (pirmoji juosta) | 300 Mbit/ai |
| WLAN duomenų perdavimo sparta (antroji juosta) | 867 Mbit/ai |
| Energijos valdymas | |
| Maitinimo šaltinio tipas | AC, Baterija |
| AC įėjimo įtampa | 100 - 240 V |
| Baterijos talpa | 2400 mAh |
| Antena | |
| Antenos konstrukcija | Vidinis |
| WAN jungtis | |
| Eterneto WAN | |
| DSL WAN | |
| SIM kortelės anga | |
| Konstrukcija | |
| Gaminio tipas | Nešiojamas maršrutizatorius |
| Produkto spalva | Juoda |
| Indikacijos šviesa | |
| Saugumas | |
| Apsaugos algoritmų palaikymas | WPA, WPA2-PSK |
| Savybės | |
| Vidinė atmintis | 256 MB |
| Flash atmintis | 256 MB |
| Vienalaikiškai sujungtų prietaisų skaičius (maks.) | 32 |
| Mobilusis ryšys | |
| Mobiliojo tinklo generavimas | 4G |
| SIM kortelės tipas | „MicroSIM“ |
| Ryšys | |
| USB prievadas | |
| Pakuotės turinys | |
| Pridėti kabeliai | USB |
| Greitos pradžios vadovas | |
| Svoris ir matmenys | |
| Ilgis | 15,6 mm |
| Plotis | 62 mm |
| Aukštis | 108 mm |
| Svoris | 87 g |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 0 - 35 °C |
| Sandėliavimo temperatūros norma (T-T) | -20 - 60 °C |
| Valdymo funkcijos | |
| Atstatymo mygtukas | |
| Pakuotės duomenys | |
| Produktų skaičius pakuotėje | 1 vnt |