Gamintojas: AVM
Modelis: 20002952
EAN: 4023125029523
FRITZ!Box 4060. Didžiausias duomenų perdavimo greitis: 6000 Mbit/ai, Maksimalus duomenų perdavimo greitis (2,4 GHz): 1200 Mbit/ai, Maksimalus duomenų perdavimo greitis (5 GHz): 2400 Mbit/ai. Apsaugos algoritmų palaikymas: WPA2, WPA3. Palaikomi tinklo protokolai: IPv6. WAN portas: „Wi-Fi“. Talpinimo: Ant stalo, Produkto spalva: Balta, LED indikatoriai: Energija, WLAN
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
azerty.nl |
AVM FRITZ!Box 4060 - Draadloze router | €229.57 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Savybės | |
| 2,4 GHz | |
| 5 GHz | |
| Didžiausias duomenų perdavimo greitis | 6000 Mbit/ai |
| Maksimalus duomenų perdavimo greitis (2,4 GHz) | 1200 Mbit/ai |
| Maksimalus duomenų perdavimo greitis (5 GHz) | 2400 Mbit/ai |
| Eterneto LAN duomenų perdavimo norma | 10,100,1000 Mbit/ai |
| Kabelių technologija | 10/100/1000Base-T(X) |
| MIMO | |
| MIMO tipas | Multi User MIMO |
| „Wi-Fi“ multimedijos (WMM) / (WME) | |
| Saugumas | |
| Apsaugos algoritmų palaikymas | WPA2, WPA3 |
| Konstrukcija | |
| Talpinimo | Ant stalo |
| Produkto spalva | Balta |
| LED indikatoriai | Energija, WLAN |
| Antena | |
| Antenos tipas | Vidinis |
| Protokolai | |
| Universali „Plug and Play“ jungtis (UPnP) | |
| Palaikomi tinklo protokolai | IPv6 |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 210 mm |
| Ilgis | 81 mm |
| Aukštis | 170 mm |
| Svoris | 440 g |
| Pakuotės turinys | |
| Produktų skaičius pakuotėje | 1 vnt |
| Kintamosios srovės adapteris | |
| Pridėti kabeliai | LAN (RJ-45) |
| Greitos pradžios vadovas | |
| Ryšys | |
| Ethernet LAN (RJ-45) portų kiekis | 3 |
| WAN portas | „Wi-Fi“ |
| DC įėjimo lizdas | |
| Mobilusis ryšys | |
| SIM kortelės anga | |
| Energijos valdymas | |
| Maitinimas per Eternetą (PoE) | |
| Pakuotės duomenys | |
| Žinyno CD | |
| Pakuotės plotis | 270 mm |
| Pakuotės gylis | 85 mm |
| Pakuotės aukštis | 185 mm |
| Paketo svoris | 860 g |
| Pakuotės tipas | „Box“ |
| Valdymo funkcijos | |
| Wake-on-LAN pasirengimas | |
| Firmware tobulinimas | |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 85176990 |