Gamintojas: D-Link
Modelis: G416/EE
EAN: 0790069467684
D-Link G416/EE. WAN tinklo prisijungimo tipas: RJ-45. „Wi-Fi“ dažnių juosta: Viena juosta (2,4 GHz), „Wi-Fi“ standartas: Wi-Fi 6 (802.11ax), WLAN duomenų perdavimo sparta (maks.): 300 Mbit/ai. Eterneto LAN sąsajos tipas: Gigabitinis eternetas, Eterneto LAN duomenų perdavimo norma: 10,100,1000 Mbit/ai, Kabelių technologija: 10/100/1000Base-T(X). Mobiliojo tinklo generavimas: 4G, 3G standartai: DC-HSPA+, HSPA, HSPA+, UMTS, 4G standartai: LTE-TDD & LTE-FDD. Apsaugos algoritmų palaikymas: WPA, WPA2, WPA3, WPS
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
intop.lt |
D-Link G416/EE | €80.98 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Tinklas | |
| Ethernet LAN jungtis | |
| Eterneto LAN sąsajos tipas | Gigabitinis eternetas |
| Eterneto LAN duomenų perdavimo norma | 10,100,1000 Mbit/ai |
| Kabelių technologija | 10/100/1000Base-T(X) |
| Tinklo standartai | IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u |
| Belaidžio interneto funkcijos | |
| „Wi-Fi“ dažnių juosta | Viena juosta (2,4 GHz) |
| „Wi-Fi“ standartas | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN duomenų perdavimo sparta (maks.) | 300 Mbit/ai |
| Wi-Fi standartai | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Energijos valdymas | |
| Maitinimo šaltinio tipas | DC |
| Išėjimo įtampa | 12 V |
| Išėjimo srovė | 1,5 A |
| Antena | |
| Antenos konstrukcija | Išorinis |
| Antenų kiekis | 2 |
| WAN jungtis | |
| Eterneto WAN | |
| DSL WAN | |
| SIM kortelės anga | |
| WAN tinklo prisijungimo tipas | RJ-45 |
| Konstrukcija | |
| Gaminio tipas | Stalinis / stulpinis maršrutizatorius |
| Produkto spalva | Balta |
| LED indikatoriai | LAN, Energija, WLAN, WPS |
| On/off mygtukas | |
| Saugumas | |
| Apsaugos algoritmų palaikymas | WPA, WPA2, WPA3, WPS |
| Ugniasienė | |
| „Stateful Packet Inspection“ (SPI) | |
| Filtravimas | |
| MAC adresų filtravimas | |
| IP adreso filtravimas | |
| DMZ palaikymas | |
| Mobilusis ryšys | |
| Mobiliojo tinklo generavimas | 4G |
| 3G standartai | DC-HSPA+, HSPA, HSPA+, UMTS |
| 4G standartai | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Ryšys | |
| Ethernet LAN (RJ-45) portų kiekis | 3 |
| USB prievadas | |
| Savybės | |
| Veikia su „Google Assistant“ | |
| Veikia su „Amazon Alexa“ | |
| Svoris ir matmenys | |
| Ilgis | 170,1 mm |
| Plotis | 198 mm |
| Aukštis | 66,2 mm |
| Svoris | 400 g |
| Aplinkos sąlygos | |
| Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas | 0 - 95 % |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 0 - 40 °C |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 10 - 90 % |
| Sandėliavimo temperatūros norma (T-T) | -10 - 70 °C |
| Logistikos duomenys | |
| Garantinis laikotarpis | 2 metai |
| Tvarumas | |
| Tvarumo sertifikatai | CE |
| Tvarumo reikalavimų laikymasis | |
| Valdymo funkcijos | |
| Atstatymo mygtukas | |
| WPS paspaudžiamasis mygtukas | |