Gamintojas: ASUS
Modelis: 90IG06P0-MO3520
EAN: 4711081542506
ASUS RT-AX1800U. „Wi-Fi“ dažnių juosta: Dviguba juosta (2,4 GHz / 5 GHz), „Wi-Fi“ standartas: Wi-Fi 6 (802.11ax), WLAN duomenų perdavimo sparta (maks.): 1201 Mbit/ai. Eterneto LAN sąsajos tipas: Gigabitinis eternetas, Eterneto LAN duomenų perdavimo norma: 10,100,1000 Mbit/ai, Kabelių technologija: 10/100/1000Base-T(X). Apsaugos algoritmų palaikymas: WPA, WPA2-Enterprise, WPS. Gaminio tipas: Stalinis maršrutizatorius, Produkto spalva: Juoda, LED indikatoriai: LAN, Energija, USB, WAN. Antenos konstrukcija: Išorinis
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Tinklas | |
| Ethernet LAN jungtis | Taip |
| Eterneto LAN sąsajos tipas | Gigabitinis eternetas |
| Eterneto LAN duomenų perdavimo norma | 10,100,1000 Mbit/ai |
| Kabelių technologija | 10/100/1000Base-T(X) |
| Prievado suaktyvinimas | Taip |
| Dinaminis DNS (DDNS) | Taip |
| VPN palaikymas | - VPN Client L2PT - VPN Client OVPN - VPN Client PPTP - VPN Server IPSec - VPN Server OVPN - VPN Server PPTP |
| Belaidžio interneto funkcijos | |
| „Wi-Fi“ dažnių juosta | Dviguba juosta (2,4 GHz / 5 GHz) |
| „Wi-Fi“ standartas | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN duomenų perdavimo sparta (maks.) | 1201 Mbit/ai |
| Wi-Fi standartai | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Energijos valdymas | |
| Maitinimo šaltinio tipas | DC |
| AC įėjimo įtampa | 110 - 240 V |
| AC įėjimo dažnis | 50 - 60 Hz |
| Išėjimo įtampa | 12 V |
| Išėjimo srovė | 1,5 A |
| Antena | |
| Antenos konstrukcija | Išorinis |
| Antenų kiekis | 4 |
| WAN jungtis | |
| Eterneto WAN | Taip |
| DSL WAN | Ne |
| SIM kortelės anga | Ne |
| 3G/4G USB modemo suderinamumas | Ne |
| Konstrukcija | |
| Gaminio tipas | Stalinis maršrutizatorius |
| Produkto spalva | Juoda |
| LED indikatoriai | LAN, Energija, USB, WAN |
| On/off mygtukas | Taip |
| Saugumas | |
| Apsaugos algoritmų palaikymas | WPA, WPA2-Enterprise, WPS |
| Ugniasienė | Taip |
| Svečių prieiga | Taip |
| Parental kontrolė | Taip |
| MAC adresų filtravimas | Taip |
| Sistemos įvykių žurnalas | Taip |
| DMZ palaikymas | Taip |
| Savybės | |
| Vidinė atmintis | 256 MB |
| Flash atmintis | 128 MB |
| Veikia su „Amazon Alexa“ | Taip |
| Mobilusis ryšys | |
| 3G | Ne |
| 4G | Ne |
| 5G | Ne |
| Ryšys | |
| Ethernet LAN (RJ-45) portų kiekis | 3 |
| USB prievadas | Taip |
| USB 2.0 portų kiekis | 1 |
| DC įėjimo lizdas | Taip |
| Protokolai | |
| DHCP serveris | Taip |
| Valdymo funkcijos | |
| Pralaidumo valdymas | Taip |
| Paslaugos kokybės (QoS) palaikymas | Taip |
| Wake-on-LAN pasirengimas | Taip |
| Atstatymo mygtukas | Taip |
| WPS paspaudžiamasis mygtukas | Taip |
| MU-MIMO technologija | Taip |
| MIMO | Taip |
| Svoris ir matmenys | |
| Ilgis | 126 mm |
| Plotis | 190 mm |
| Svoris | 346 g |
| Aukštis | 45 mm |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 85176990 |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis | 305 mm |
| Pakuotės gylis | 126 mm |
| Pakuotės aukštis | 45 mm |
| Paketo svoris | 1,28 kg |
| Pakuotės tipas | „Box“ |