Gamintojas: ASUS
Modelis: 4G-AX56
EAN: 4718017868822
ASUS 4G-AX56. WAN tinklo prisijungimo tipas: RJ-45. „Wi-Fi“ dažnių juosta: Dviguba juosta (2,4 GHz / 5 GHz), „Wi-Fi“ standartas: Wi-Fi 6 (802.11ax), WLAN duomenų perdavimo sparta (maks.): 1201 Mbit/ai. Eterneto LAN sąsajos tipas: Gigabitinis eternetas, Tinklo standartai: IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g. Mobiliojo tinklo generavimas: 4G, 3G standartai: UMTS, 4G standartai: LTE-FDD. Apsaugos algoritmų palaikymas: IPSec, SIPS, NAT funkcionalumas: PPTP, L2TP, IPSec, RTSP, H.323, SIP Passthrough, PPPoE relay
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Tinklas | |
| Ethernet LAN jungtis | |
| Eterneto LAN sąsajos tipas | Gigabitinis eternetas |
| Tinklo standartai | IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g |
| Prievado suaktyvinimas | |
| Portų ekspedijavimas | |
| Dinaminis DNS (DDNS) | |
| SSID pagrįstas VLAN priskyrimas | |
| Įmontuotas FTP serveris | |
| Belaidžio interneto funkcijos | |
| „Wi-Fi“ dažnių juosta | Dviguba juosta (2,4 GHz / 5 GHz) |
| „Wi-Fi“ standartas | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN duomenų perdavimo sparta (maks.) | 1201 Mbit/ai |
| WLAN duomenų perdavimo sparta (pirmoji juosta) | 54 Mbit/ai |
| WLAN duomenų perdavimo sparta (antroji juosta) | 11 Mbit/ai |
| WLAN duomenų perdavimo sparta (trečioji juosta) | 54 Mbit/ai |
| Energijos valdymas | |
| Maitinimo šaltinio tipas | DC |
| Antena | |
| Antenos konstrukcija | Vidinis ir išorinis |
| Antenų kiekis | 4 |
| WAN jungtis | |
| Eterneto WAN | |
| DSL WAN | |
| SIM kortelės anga | |
| 3G/4G USB modemo suderinamumas | |
| WAN tinklo prisijungimo tipas | RJ-45 |
| Konstrukcija | |
| Gaminio tipas | Stalinis maršrutizatorius |
| Produkto spalva | Juoda |
| Korpuso medžiaga | Plastikas |
| Indikacijos šviesa | |
| LED indikatoriai | LAN, Energija, WAN |
| On/off mygtukas | |
| Įmontuotas ekranas | |
| Savybės | |
| Integruotas procesorius | |
| Vidinė atmintis | 512 MB |
| Flash atmintis | 128 MB |
| Saugumas | |
| Apsaugos algoritmų palaikymas | IPSec, SIPS |
| Ugniasienė | |
| Svečių prieiga | |
| Parental kontrolė | |
| DMZ palaikymas | |
| Tinklo adresų transliavimas (NAT) | |
| NAT funkcionalumas | PPTP, L2TP, IPSec, RTSP, H.323, SIP Passthrough, PPPoE relay |
| Mobilusis ryšys | |
| Mobiliojo tinklo generavimas | 4G |
| 4G | |
| 3G | |
| 5G | |
| 3G standartai | UMTS |
| 4G standartai | LTE-FDD |
| SIM kortelės tipas | „NanoSIM“ |
| Ryšys | |
| Ethernet LAN (RJ-45) portų kiekis | 5 |
| USB prievadas | |
| DC įėjimo lizdas | |
| Pakuotės turinys | |
| Pridėti kabeliai | LAN (RJ-45) |
| Kintamosios srovės adapteris | |
| Garantijos kortelė | |
| Greitos pradžios vadovas | |
| Protokolai | |
| DHCP serveris | |
| Valdymo funkcijos | |
| Pralaidumo valdymas | |
| Paslaugos kokybės (QoS) palaikymas | |
| Wake-on-LAN pasirengimas | |
| Atstatymo mygtukas | |
| WPS paspaudžiamasis mygtukas | |
| MU-MIMO technologija | |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 753 g |