Gamintojas: Philips
Modelis: 85409VIC1
EAN: 8727900364750
Philips Vision 85409VIC1. Energija: 35 W, Įėjimo įtampa: 85 V, Pagrindo tipas: PK32d-3, Lempos tipas: Ksenono, Spalvos temperatūra: 4300 K. Kiekis pakuotėje: 1 vnt
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Veikimo charakteristikos | |
| Energija | 35 W |
| Lempos tipas | Ksenono |
| Automobilio lempučių paskirtis | Tolimasis žibintas |
| Pagrindo tipas | PK32d-3 |
| Lemputės naudojimo trukmė | 2500 h |
| Įėjimo įtampa | 85 V |
| Spalvos temperatūra | 4300 K |
| Šviesos spalva | Šalta balta |
| Šviesos srautas | 2950 lm |
| EEK laikymasis | |
| Pakuotės duomenys | |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt |
| Pakuotės plotis | 5,4 mm |
| Pakuotės ilgis | 13,7 cm |
| Pakuotės gylis | 11,1 mm |
| Pakuotės aukštis | 93 mm |
| Paketo svoris | 0,194 g |
| Pakuotės tipas | „Box“ |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 54 mm |
| Bendrasis svoris | 97 g |
| Techniniai duomenys | |
| Tipas | D1R |
| Įtampa | 85 V |
| Diapazonas | Vision |
| Lemputės technologija | Xenon |
| Minimalus užsakymo kiekis | 2 vnt |
| Neto svoris | 64,9 g |