Gamintojas: Zalman
Modelis: ZM-FH10 SV
EAN: 8809213762598
Zalman ZM-FH10 SV. Gaminio tipas: Ausinių laikiklis, Medžiaga: Aliuminis, Guma, Plienas. Svoris: 88 g. Produkto spalva: Sidabras
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Savybės | |
| Gaminio tipas | Ausinių laikiklis |
| Medžiaga | Aliuminis, Guma, Plienas |
| Produkto spalva | Sidabras |
| Apsaugos ypatybės | Atsparus įbrėžimams |
| Didžiausias keliamas svoris | 1,8 kg |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 25 mm |
| Ilgis | 13,3 mm |
| Aukštis | 84 mm |
| Svoris | 88 g |