Gamintojas: Multibrackets
Modelis: 4610
EAN: 7350073734610
Multibrackets 4610. Gaminio tipas: Ausinių laikiklis, Medžiaga: Nerūdijančiojo plieno. Svoris: 708 g. Produkto spalva: Nerūdijančiojo plieno
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Savybės | |
| Gaminio tipas | Ausinių laikiklis |
| Modelio suderinamumas | Bet prekės |
| Medžiaga | Nerūdijančiojo plieno |
| Produkto spalva | Nerūdijančiojo plieno |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 80 mm |
| Ilgis | 148 mm |
| Aukštis | 253 mm |
| Svoris | 708 g |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis | 200 mm |
| Pakuotės gylis | 289 mm |
| Pakuotės aukštis | 85 mm |
| Paketo svoris | 1,1 kg |
| Logistikos duomenys | |
| Gaminių skaičius ant padėklo | 126 vnt |
| Transportavimo kartono dėžės plotis | 30,4 cm |
| Transportavimo kartono dėžės ilgis | 63,5 cm |
| Transportavimo kartono dėžės aukštis | 42,5 cm |
| Gabenimo (vidinės) dėžės bendrasis svoris | 15,9 kg |
| Gaminių skaičius gabenimo (vidinėje) dėžėje | 14 vnt |