Gamintojas: Yealink
Modelis: YHS34 DUAL
EAN: 6938818307094
Naujoji Yealink YHS34 DUAL laidinė ausinių ir mikrofono sistema yra puikus pasirinkimas biure ar skambučių centre. Binauralinis ausinių stilius suteikia patogią prigimtį ir aiškų garsą abiem ausimis. Ausinės yra suprojektuotos taip, kad jos būtų patogios ant galvos ir tamsiai juodos spalvos, suteikiančios profesionalų įvaizdį. 0,9 metrų ilgio laidai tamsiai juodos spalvos, koordinuojasi su ausinių spalva ir suteikia elegantišką ir tvarkingą išvaizdą.
Laidinės ausinės yra labai paprastos ir lengvos naudoti, nes jos turi „Plug and Play“ funkciją, nereikia įdiegti papildomo programinės įrangos ar tvarkyklių. Laidinis ryšys užtikrina stabilų ir patikimą ryšį, nereikia įkrauti ar keisti baterijų. Rekomenduojama naudojimo vieta - biuras ar skambučių centras, tai yra puikus pritaikymas profesionaliems nustatymams.
Ausinių dažnis yra nuo 20 iki 20000 Hz, tai reiškia, kad girdėsite aiškų ir išsamų garsą. Ausinės turi jautrumą 93 dB, tai reiškia, kad jos gaminą didelius garsų lygius su maža įvesties galia. Ausinių varža yra 32 Ω, tai reiškia, kad jos veikia efektyviam garsui.
Mikrofono dažnis skiriasi nuo 100 iki 8000 Hz, tai užtikrina, kad jūsų balso kokybė būtų aiški ir suprantama be triukšmo. Mikrofono kryptis yra vienkrypčio / kardioidinio tipo, tai reiškia, kad jis sugauna garso signalus iš priekio, o tai yra puikus variantas triukšmingiems aplinkos reikalavimams. Mikrofonomis su mikrofonine gerve galite lengvai nukreipti mikrofoną į savo burną, o mikrofono triukšmo slopinimas garantuoja, kad fonas bus sumažintas.
Baigęs, ausinėms taikomas sandėliavimo temperatūros diapazonas yra nuo -30 iki 70 ° C, o veikimo temperatūros diapazonas yra nuo -10 iki 50 ° C, leidžiantis naudoti ausines įvairiose aplinkose. Harmonizuotojoje sistemoje šioms ausinėms priskiriamas kodas 85183000.
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Veikimo charakteristikos | |
| Gaminio tipas | Laisvų rankų įranga |
| Nešiojimo stilius | Su lankeliu |
| Rekomenduojamas naudojimas | Biuras / skambučių centras |
| Laisvų rankų įrangos tipas | Abiausis |
| Produkto spalva | Juoda |
| Kabelio ilgis | 0,9 m |
| Kabelio spalva | Juoda |
| „Plug and Play“ funkcija | Taip |
| Ryšys | |
| Ryšio technologija | Vielinis |
| Mikrofonas | |
| Mikrofono tipas | Mikrofoninė gervė |
| Mikrofono dažnis | 100 - 8000 Hz |
| Mikrofono jautrumas | -44 dB |
| Mikrofono triukšmo slopinimas | Taip |
| Mikrofono krypties tipas | Vienkryptis / kardioidinis |
| Ausinės | |
| Didžiausia įėjimo galia | 10 mW |
| Tvirtinimas prie ausies | Pusiau uždengiančios ausis |
| Ausinių dažnis | 20 - 20000 Hz |
| Varža | 32 Ω |
| Ausinių jautrumas | 93 dB |
| Vidinis garsiakalbis | 2,8 cm |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | -10 - 50 °C |
| Sandėliavimo temperatūros norma (T-T) | -30 - 70 °C |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 85183000 |