Gamintojas: Yealink
Modelis: UH36-MONO-UC
EAN: 5715063167083
Yealink UH36 Mono. Gaminio tipas: Laisvų rankų įranga. Ryšio technologija: Vielinis. Rekomenduojamas naudojimas: Biuras / skambučių centras. Ausinių dažnis: 20 - 20000 Hz. Kabelio ilgis: 1,2 m. Svoris: 120 g. Produkto spalva: Juoda, Sidabras
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Yealink UH36 Mono Kõrvaklapp Juhtmega ühendatud Peavõru Kontor/kõnekeskus USB tüüp A Must, Hõbe | €86.94 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Veikimo charakteristikos | |
| Gaminio tipas | Laisvų rankų įranga |
| Nešiojimo stilius | Su lankeliu |
| Rekomenduojamas naudojimas | Biuras / skambučių centras |
| Laisvų rankų įrangos tipas | Monofoninis |
| Produkto spalva | Juoda, Sidabras |
| Valdymo raktai | Keli klavišai, Garsis +, Volume - |
| Garso valdymas | Mygtukas |
| Valdymo įrenginio tipas | Linijinis valdymo įrenginys |
| Kabelio ilgis | 1,2 m |
| Sertifikavimas | CE, FCC, IC |
| Ryšys | |
| Ryšio technologija | Vielinis |
| 3,5 mm jungtis | Taip |
| USB jungtis | Taip |
| USB jungtis | USB A tipo |
| Bluetooth | Ne |
| Mikrofonas | |
| Mikrofono tipas | Mikrofoninė gervė |
| Mikrofono dažnis | 100 - 8000 Hz |
| Mikrofono jautrumas | -44 dB |
| Ausinės | |
| Didžiausia įėjimo galia | 10 mW |
| Tvirtinimas prie ausies | Pusiau uždengiančios ausis |
| Ausinių dažnis | 20 - 20000 Hz |
| Varža | 32 Ω |
| Ausinių jautrumas | 93 dB |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 120 g |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | -10 - 50 °C |
| Sistemos reikalavimai | |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Taip |
| Palaikomos MAC operacinės sistemos | Taip |
| Tvarumas | |
| Tvarumo sertifikatai | RoHS |
| Pakuotės turinys | |
| Dėklas | Taip |
| Kiekis | 1 |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 85183000 |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės plotis | 345 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės ilgis | 400 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės aukštis | 310 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės bendrasis svoris | 4,86 kg |
| Gaminių skaičius pagrindinėje (išorinėje) dėžėje | 20 vnt |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis | 170 mm |
| Pakuotės gylis | 60 mm |
| Pakuotės aukštis | 195 mm |