Gamintojas: Yealink
Modelis: 1308013
EAN: 6938818303430
Yealink UH33. Gaminio tipas: Laisvų rankų įranga. Ryšio technologija: Vielinis. Rekomenduojamas naudojimas: Biuras / skambučių centras. Ausinių dažnis: 112 - 8500 Hz. Kabelio ilgis: 1,2 m, Produkto spalva: Juoda
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Veikimo charakteristikos | |
| Gaminio tipas | Laisvų rankų įranga |
| Nešiojimo stilius | Su lankeliu |
| Rekomenduojamas naudojimas | Biuras / skambučių centras |
| Laisvų rankų įrangos tipas | Monofoninis |
| Produkto spalva | Juoda |
| Valdymo įrenginio tipas | Linijinis valdymo įrenginys |
| Kabelio ilgis | 1,2 m |
| LED indikatoriai | |
| Sertifikavimas | FCC, CE |
| Suderinami produktai | SIP-T41S/T42S/T46S/T48S/T53/T53W/T54W/T57W/T58A/VP59 |
| Ryšys | |
| Ryšio technologija | Vielinis |
| 3,5 mm jungtis | |
| USB jungtis | |
| Bluetooth | |
| Mikrofonas | |
| Mikrofono tipas | Mikrofoninė gervė |
| Mikrofono dažnis | 100 - 6300 Hz |
| Mikrofono jautrumas | -38 dB |
| Mikrofono triukšmo slopinimas | |
| Mikrofono išjungimas | |
| Ausinės | |
| Didžiausia įėjimo galia | 80 mW |
| Tvirtinimas prie ausies | Pusiau uždengiančios ausis |
| Ausinių dažnis | 112 - 8500 Hz |
| Varža | 90 Ω |
| Ausinių jautrumas | 96 dB |
| Kitos savybės | |
| 2,5 mm jungtis | |
| Pakuotės turinys | |
| Pridedami garso adapteriai | 3,5 mm, USB |
| Sistemos reikalavimai | |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | |
| Mac suderinamumas | |
| Palaikomos MAC operacinės sistemos | |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis | 135 mm |
| Pakuotės gylis | 155 mm |
| Pakuotės aukštis | 60 mm |