Gamintojas: Trevi
Modelis: 0F148000
EAN: 8011000026824
Trevi FRS 1480 R. Gaminio tipas: Ausinės. Ryšio technologija: Vielinis ir Bevielis. Rekomenduojamas naudojimas: Muzika. Belaidžio ryšio atstumas: 30 m. Svoris: 200 g. Produkto spalva: Juoda
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
www.emundia.si |
TREVI Brezžične naglavne TV Hi-Fi slušalke FRS 1480, + polnilna postaja, baterija, do 30m | €59.90 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Veikimo charakteristikos | |
| Gaminio tipas | Ausinės |
| Nešiojimo stilius | Su lankeliu |
| Rekomenduojamas naudojimas | Muzika |
| Laisvų rankų įrangos tipas | Abiausis |
| Produkto spalva | Juoda |
| Foninis apšvietimas | Ne |
| LED indikatoriai | Įkraunama |
| Reguliuojamas lankelis | Taip |
| Ryšys | |
| Ryšio technologija | Vielinis ir Bevielis |
| 3,5 mm jungtis | Taip |
| USB jungtis | Taip |
| USB jungtis | C tipo USB |
| RF junglumas | Taip |
| Belaidžio ryšio atstumas | 30 m |
| Mikrofonas | |
| Mikrofono tipas | Nepasiekiama |
| Baterija | |
| Baterijos tipas | Integruota baterija |
| Perkraunama baterija | Taip |
| Įkrovimo šaltinis | AC |
| Belaidis įkrovimas | Taip |
| Pakuotės turinys | |
| Įkrovimo stovas | Taip |
| Pridėtas imtuvas | Taip |
| Bazė komplekte | Taip |
| Pagrindinė stotis | |
| Pagrindinės stotelės dažnių juosta | 2.4 GHz |
| Bazinės stoties jutiklinis ekranas | Ne |
| Bazinės stoties spalva | Juoda |
| Bazinės stoties matmenys (plotis x gylis x aukštis) | 135 x 103 x 240 mm |
| Ausinės | |
| Tvirtinimas prie ausies | Visiškai ausis dengiančios |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 200 g |
| Kitos savybės | |
| Kroviklio bazė | Taip |