Gamintojas: Trevi
Modelis: 0DJ60102
EAN: 8011000024820
Trevi DJ 601 M. Gaminio tipas: Laisvų rankų įranga. Ryšio technologija: Vielinis. Rekomenduojamas naudojimas: Skambučiai / muzika. Ausinių dažnis: 20 - 20000 Hz. Kabelio ilgis: 1,2 m. Svoris: 130 g. Produkto spalva: Raudona
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
Trevi DJ 601 M Laisvų rankų įranga Vielinis Su lankeliu Skambučiai / muzika Raudona | €10.53 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Veikimo charakteristikos | |
| Gaminio tipas | Laisvų rankų įranga |
| Nešiojimo stilius | Su lankeliu |
| Rekomenduojamas naudojimas | Skambučiai / muzika |
| Laisvų rankų įrangos tipas | Abiausis |
| Produkto spalva | Raudona |
| Valdymo įrenginio tipas | Linijinis valdymo įrenginys |
| Valdymo tipas | Mygtukai |
| Kabelio ilgis | 1,2 m |
| Nuimamas laidas | Taip |
| Reguliuojamas lankelis | Taip |
| Ryšys | |
| Ryšio technologija | Vielinis |
| 3,5 mm jungtis | Taip |
| Mikrofonas | |
| Mikrofono tipas | „In-line“ |
| Ausinės | |
| Didžiausia įėjimo galia | 100 mW |
| Ausinių dažnis | 20 - 20000 Hz |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 130 g |
| Pakuotės turinys | |
| Pridėti kabeliai | Garso (3,5 mm) |
| Kiekis | 1 |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis | 163 mm |
| Pakuotės gylis | 74 mm |
| Pakuotės tipas | „Box“ |