Gamintojas: Sony
Modelis: WIC310L
EAN: 4548736099081
Sony WI-C310 ausinės su kaklo raiščiu ir belaide ryšio technologija yra puikus pasirinkimas tiems, kurie reikalauja aukštos kokybės garsui klausantis ar kalbėjimo patogumų. Ausinės yra ypač lengvos, sveriančios tik 19 g, ir jų dizainas yra ergonomiškas, tad jos leidžia patogiai naudoti ausines net kelias valandas be jokių diskomforto pojūčių.
Belaide technologija leidžia lengvai pajungti ausines prie bet kurio kompatibilumo turinčio įrenginio. Dankstyvus 9 mm skaitmeninis garsiakalbis ir uždaro tipo akustine sistema užtikrina puikų skambesio kokybę su dažnių diapazonu tarp 20 - 20000 Hz. Įmontuotos mygtukų kontrolės leidžia patogiai valdyti skambučius ir muzikos garsą.
Baterija, kuri suteikia iki 15 val. naudojimo laiko su 200 val. budėjimo laiku, gali būti įkrauta per 3 val. per USB kabelį, kuris pridedamas kartu su ausinėmis. Produktas turi papildomų ausų kištukų rinkinį, o garsai gali būti grojami AAC ar SBC formatuose, priklausomai nuo Vartotojo poreikių.
Taigi, Sony WI-C310 ausinės su kaklo raiščiu ir belaide ryšio technologija yra aukštos kokybės pasirinkimas tiems, kurie reikalauja patogumo, komforto ir aukštos garsų kokybės.
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
anni.si |
Slušalke SONY WIC310L modre | €34.85 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Veikimo charakteristikos | |
| Gaminio tipas | Laisvų rankų įranga |
| Nešiojimo stilius | Įkišamos į ausį, Kaklo raištis |
| Rekomenduojamas naudojimas | Skambučiai / muzika |
| Laisvų rankų įrangos tipas | Abiausis |
| Produkto spalva | Mėlyna |
| Garso valdymas | Mygtukai |
| Valdymo įrenginio tipas | Linijinis valdymo įrenginys |
| Kabelio ilgis | 0,2 m |
| Ryšys | |
| Ryšio technologija | Bevielis |
| USB jungtis | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth profiliai | A2DP, AVRCP, HFP, HSP |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| Dažnių juosta | 2.4 - 2.4835 GHz |
| Belaidžio ryšio atstumas | 10 m |
| Mikrofonas | |
| Mikrofono tipas | Įmontuotos |
| Baterija | |
| Veikia su baterijomis | |
| Baterijos naudojimo laikas | 15 h |
| Nepertraukiama garso įrašo perklausa | 15 h |
| Įkrovimo šaltinis | USB |
| Baterijos įkrovimo laikas | 3 h |
| Budėjimo laikas | 200 h |
| Ausinės | |
| Tvirtinimas prie ausies | Įkišamos į ausį |
| Vidinių ausinių įdėjimo tipas | Į ausis įkišamos ausinės |
| Akustinė sistema | Uždaras |
| Ausinių dažnis | 20 - 20000 Hz |
| Magneto tipas | Neodimis |
| Vidinis garsiakalbis | 9 mm |
| Tvarkyklės tipas | Dinamiška |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 19 g |
| Kitos savybės | |
| USB kabelio ilgis | 0,2 m |
| Produktų skaičius pakuotėje | 1 vnt |
| Modelio suderinamumas | Bet prekės |
| Mažo nuotolio radijo ryšys (NFC) | |
| Muzikos grotuvas | |
| Palaikomi audio formatai | AAC, SBC |
| Pakuotės turinys | |
| Pridėti kabeliai | USB |
| Papildomi ausų kištukai | |
| Kiekis | 1 |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 85183000 |