Gamintojas: Sony
Modelis: 1286-0671
EAN: 7311271488712
Sony STH30. Gaminio tipas: Laisvų rankų įranga. Ryšio technologija: Vielinis. Rekomenduojamas naudojimas: Skambučiai / muzika. Ausinių dažnis: 20 - 20000 Hz. Produkto spalva: Žalia
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Sony STH30 Laisvų rankų įranga Vielinis Įkišamos į ausį Skambučiai / muzika Žalia | €15.84 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Veikimo charakteristikos | |
| Gaminio tipas | Laisvų rankų įranga |
| Nešiojimo stilius | Įkišamos į ausį |
| Rekomenduojamas naudojimas | Skambučiai / muzika |
| Laisvų rankų įrangos tipas | Abiausis |
| Produkto spalva | Žalia |
| Valdymo raktai | Keli klavišai, Garsis +, Volume - |
| Garso valdymas | Skaitmeninis |
| Ryšys | |
| Ryšio technologija | Vielinis |
| Mikrofonas | |
| Mikrofono tipas | „In-line“ |
| Ausinės | |
| Tvirtinimas prie ausies | Įkišamos į ausį |
| Ausinių dažnis | 20 - 20000 Hz |
| Varža | 18 Ω |
| Vidinis garsiakalbis | 9,2 mm |
| Tvarkyklės tipas | Dinamiška |
| THD, Bendras harmoninis iškraipymas | 0,5 % |
| Kitos savybės | |
| Produktų skaičius pakuotėje | 1 vnt |
| Modelio suderinamumas | Bet prekės |
| Mygtukų kiekis | 3 |