Gamintojas: EPOS
Modelis: 1000503
EAN: 0615104053618
Sennheiser CC 550. Gaminio tipas: Laisvų rankų įranga. Ryšio technologija: Vielinis. Rekomenduojamas naudojimas: Biuras / skambučių centras. Ausinių dažnis: 300 - 3400 Hz. Kabelio ilgis: 1 m, Produkto spalva: Juoda
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Veikimo charakteristikos | |
| Gaminio tipas | Laisvų rankų įranga |
| Nešiojimo stilius | Su lankeliu |
| Rekomenduojamas naudojimas | Biuras / skambučių centras |
| Laisvų rankų įrangos tipas | Abiausis |
| Produkto spalva | Juoda |
| Kabelio ilgis | 1 m |
| Ryšys | |
| Ryšio technologija | Vielinis |
| Mikrofonas | |
| Mikrofono tipas | Mikrofoninė gervė |
| Mikrofono dažnis | 300 - 3400 Hz |
| Mikrofono jautrumas | -34 dB |
| Mikrofono krypties tipas | Dvikryptis mikrofonas |
| Mikrofono triukšmo slopinimas | Taip |
| Ausinės | |
| Tvirtinimas prie ausies | Pusiau uždengiančios ausis |
| Akustinė sistema | atidarymas |
| Ausinių dažnis | 300 - 3400 Hz |
| Varža | 300 Ω |
| Ausinių jautrumas | 103 dB |
| Triukšmo slopinimas | Taip |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 0 - 40 °C |
| Baterija | |
| Perkraunama baterija | Ne |
| Pakuotės turinys | |
| Ausinės pagalvėlės dydis | 5,1 cm |
| Kiekis | 1 |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis | 65 mm |
| Pakuotės gylis | 205 mm |
| Pakuotės aukštis | 160 mm |
| Logistikos duomenys | |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės plotis | 190 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės ilgis | 620 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės aukštis | 430 mm |
| Gaminių skaičius pagrindinėje (išorinėje) dėžėje | 20 vnt |