Gamintojas: Sandberg
Modelis: 126-08
EAN: 5705730126086
Sandberg Savage Headset USB 7.1 yra puiki ausinės su mikrofonu gaminio kūrinys iš žinomo gamintojo Sandberg. Šios ausinės pristato aukštos kokybės garso įgyvendinimą, papildytas 7.1 kanalų erdvinio garso technologija. Tai apima pakankamą kabelio ilgį, t.y. 2,4 metrus, kuris suteikia didelę judumo laisvę. Ausinių paketo svoris yra tik 710 gramų, todėl jos yra itin patogios ir nesukelia nepatogumo ilgesnės naudojimo metu.
Sandberg Savage Headset USB 7.1 ausinės yra visiškai juodos spalvos, tūkstantgališkos šviesos spektro apšviesto foninio apšvietimo spalva, taip pat turi įvairių spalvų apšvietimo galimybę, kuri prideda išskirtinumo ir stilių šiam produktui. Be to, šios ausinės yra idealios žaidimų mėgėjams, nes jos siūlo laisvų rankų įrangos stilių naudojimui, leidžiantiems geriau įsijausti į žaidimą.
Ausinių garsas yra puikus, su plataus dažnio diapazonu nuo 20 iki 20000 Hz ir dideliu varžos lygiu, t.y. 32 Ω. Jos taip pat turi vidinius garsiakalbius, kurie yra 5 cm dydžio ir užtikrina kokybišką garso atkūrimą. Tvirtinimas prie ausies yra visiškai ausį dengiantis, suteikiantis patogų dėvėjimą ilgesniu laikotarpiu.
Be to, šios ausinės turi puikų mikrofoną, kurio diapazonas yra nuo 75 iki 16000 Hz ir jautrumas 42 dB. Mikrofono įėjimo varža yra 2,2 Ω, o jungiamumas yra 6,3 mm kištukas. Taip pat svarbu paminėti, kad Sandberg Savage Headset USB 7.1 ausinės yra suderinamos su „Windows“ operacinėmis sistemomis.
Sumažinant šių ausinių esamos kainos ribas, jos siūlo patrauklią kainą už kokybišką produktą. Todėl jei jūs ieškote aukštos kokybės ausinės su mikrofonu, Sandberg Savage Headset USB 7.1 yra puikus pasirinkimas.
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
www.tet.lv |
Austiņas Sandberg Savage 7.1 Black | €30.50 |
|
oreol.eu |
Игровые наушники Sandberg headphones Savage USB 7.1 headset - OReol.eu | €40.00 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Veikimo charakteristikos | |
| Gaminio tipas | Laisvų rankų įranga |
| Nešiojimo stilius | Su lankeliu |
| Rekomenduojamas naudojimas | Žaidimams |
| Laisvų rankų įrangos tipas | Abiausis |
| Produkto spalva | Juoda |
| Kabelio ilgis | 2,4 m |
| Kabelio spalva | Juoda |
| Foninis apšvietimas | Taip |
| Apšvietimo spalva | Multi spalvos |
| Ryšys | |
| Ryšio technologija | Vielinis |
| USB jungtis | Taip |
| Bluetooth | Ne |
| Mikrofonas | |
| Mikrofono tipas | Mikrofoninė gervė |
| Mikrofono dažnis | 75 - 16000 Hz |
| Mikrofono jautrumas | 42 dB |
| Mikrofono įėjimo varža | 2,2 Ω |
| Mikrofono jungiamumas | 6,3 mm |
| Ausinės | |
| Tvirtinimas prie ausies | Visiškai ausis dengiančios |
| Ausinių dažnis | 20 - 20000 Hz |
| Varža | 32 Ω |
| Vidinis garsiakalbis | 5 cm |
| Pakuotės turinys | |
| Belaidžio imtuvo sąsaja | USB |
| Kiekis | 1 |
| Sistemos reikalavimai | |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Taip |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 85183000 |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis | 250 mm |
| Pakuotės gylis | 120 mm |
| Pakuotės aukštis | 260 mm |
| Paketo svoris | 710 g |