Gamintojas: Samsung
Modelis: SM-R180NZTAEUA
EAN: 8806094413274
Samsung Galaxy Buds Live yra nuostabi dermė stiliaus ir technologijos. Šie bevieliai ausinės su mikrofonu yra lengvi ir patogūs, nes jų svoris yra tik 5,6g. Specialiai suprojektuotų vidinių ausinių dėka, ausinės tvirtai laikysis ausų viduje ir suteiks puikų garso kokybę.
Įkrovimo dėklas yra kompaktiškas ir patogus nešiojimui, todėl šias ausines galite turėti visur su savimi. Baterijos talpa yra 65mAh, o tai užtikrina, kad ausinės gali išlaikyti iki 6 valandų nuolatinį garso atkūrimą arba iki 4,5 valandos kalbėjimo. Įkrovimo dėklas turi baterijos talpą iki 472mAh ir gali pilnai įkrauti ausines nuo 2 iki 3 kartų. Baterijos indikatorius suteikia jums informaciją apie ausinių ir įkrovimo dėklo baterijos lygį.
Samsung Galaxy Buds Live yra įrengti su Bluetooth 5.0 technologija, užtikrinančia stabilų ir be problemų ryšį su jūsų įrenginiu. Ausinės turi kelis integruotus mikrofonus, kurie užtikrina aiškų ir nepaveiktą garso kokybę skambant ar įrašant. Ausinių triukšmo mažinimo technologija padeda mėgautis muzika ar skambučiais be jokių trikdžių.
Skalbiant valentyne, spustelėjus jutiklinį valdymo elementą, galima reguliuoti garso stiprumą ir valdyti medijų atkūrimo funkcijas. Ausinės sukurtos taip, kad pateikti patogią dėvimo patirtį su jų įkišamuoju ausinių dėvėjimo stiliuje. Įmontuotas padėties jutiklis praneš jums, kada pašalinti ausines iš ausų ar jas vėl įdėti. Ausinės yra skirtos tapti kompatibilios su mobiliaisios operacinėmis sistemomis tokiais kaip „Android“ 5.0 ar aukštesnė ir „iOS“ 10.0 ar aukštesnė.
Be to, Samsung Galaxy Buds Live komplekte yra viskas, ko jums reikia, įskaitant įkrovimo laidas, ausų pagalvėles, greito pradžios vadovą ir įkrovimo stovą. Apibendrinant, jei ieškote garso kokybės ausinių su patogiu dėvėjimo stiliumi ir ilga baterijos gyvavimo trukme, Samsung Galaxy Buds Live yra puikus pasirinkimas.
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
www.tet.lv |
Austiņas Samsung Galaxy Buds Live Onyx black | €99.00 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Veikimo charakteristikos | |
| Gaminio tipas | Laisvų rankų įranga |
| Nešiojimo stilius | Įkišamos į ausį |
| Rekomenduojamas naudojimas | Skambučiai / muzika |
| Produkto spalva | Juoda |
| Valdymo raktai | Keli klavišai |
| Garso valdymas | Jutiklinis |
| Valdymo tipas | Jutiklinis |
| Padėties jutiklis | |
| Ryšys | |
| Ryšio technologija | Bevielis |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| Bluetooth profiliai | A2DP, AVRCP, HFP |
| Mikrofonas | |
| Mikrofono tipas | Įmontuotos |
| Mikrofonų kiekis | 6 |
| Pakuotės turinys | |
| Įkrovimo stovas | |
| Greitos pradžios vadovas | |
| Pridėti kabeliai | USB |
| Ausų pagalvėlės | |
| Kiekis | 1 |
| Ausinės | |
| Tvirtinimas prie ausies | Įkišamos į ausį |
| Triukšmo slopinimas | |
| Triukšmo mažinimo tipas | Aktyvus |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 16,5 mm |
| Ilgis | 14,9 mm |
| Aukštis | 27,3 mm |
| Svoris | 5,6 g |
| Įkrovimo dėklo matmenys (plotis x gylis x aukštis) | 50,2 x 50 x 27,8 mm |
| Įkrovimo dėklo svoris | 42,2 g |
| Baterija | |
| Baterijos talpa | 65 mAh |
| Nepertraukiama garso įrašo perklausa | 6 h |
| Akumuliatoriaus talpa (įkrovimo dėklo) | 472 mAh |
| Pokalbio laikas | 4,5 h |
| Baterija kraunama indikacija | |
| Įkrovimo šaltinis | USB |
| Sistemos reikalavimai | |
| Palaikomos mobiliosios operacinės sistemos | Android 5.0, iOS 10.0 |