Gamintojas: Philips
Modelis: TAT5505BK/00
EAN: 4895229110380
Philips TAT5505BK/00. Gaminio tipas: Ausinės. Ryšio technologija: Bevielis, Bluetooth. Rekomenduojamas naudojimas: Skambučiai / muzika. Ausinių dažnis: 20 - 20000 Hz. Belaidžio ryšio atstumas: 10 m. Svoris: 64 g. Produkto spalva: Juoda
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Philips TAT5505BK/00 Ausinės be mikrofono ir ausinės su mikrofonu Bevielis Įkišamos į ausį Skambučiai / muzika C tipo USB Bluetooth Juoda | €133.98 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Veikimo charakteristikos | |
| Gaminio tipas | Ausinės |
| Nešiojimo stilius | Įkišamos į ausį |
| Rekomenduojamas naudojimas | Skambučiai / muzika |
| Laisvų rankų įrangos tipas | Abiausis |
| Produkto spalva | Juoda |
| Valdymo raktai | Atsakymas / galutinis skambutis |
| Kilmės šalis | Kinija |
| Ryšys | |
| Ryšio technologija | Bevielis |
| 3,5 mm jungtis | |
| USB jungtis | |
| USB jungtis | C tipo USB |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| Bluetooth profiliai | A2DP, AVRCP, HFP, HSP |
| Belaidžio ryšio atstumas | 10 m |
| Mikrofonas | |
| Mikrofono tipas | Įmontuotos |
| Mikrofono triukšmo slopinimas | |
| Baterija | |
| Veikia su baterijomis | |
| Nepertraukiama garso įrašo perklausa | 80 h |
| Pokalbio laikas | 5 h |
| Spartusis įkrovimas | |
| Įkrovimo šaltinis | Baterija |
| Budėjimo laikas | 80 h |
| Belaidis įkrovimas | |
| Ausinės | |
| Didžiausia įėjimo galia | 5 mW |
| Tvirtinimas prie ausies | Įkišamos į ausį |
| Ausinių dažnis | 20 - 20000 Hz |
| Varža | 16 Ω |
| Ausinių jautrumas | 105 dB |
| Magneto tipas | NdFeB |
| Triukšmo slopinimas | |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 74 mm |
| Ilgis | 36 mm |
| Aukštis | 32 mm |
| Svoris | 64 g |
| Pakuotės turinys | |
| Nešiojimo krepšys | |
| Pridėti kabeliai | C tipo USB |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 85183000 |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės plotis | 335 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės ilgis | 340 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės aukštis | 245 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės bendrasis svoris | 6,84 kg |
| Gaminių skaičius pagrindinėje (išorinėje) dėžėje | 24 vnt |
| Transportavimo kartono dėžės plotis | 16 cm |
| Transportavimo kartono dėžės ilgis | 16 cm |
| Transportavimo kartono dėžės aukštis | 11 cm |
| Gabenimo (vidinės) dėžės bendrasis svoris | 780 g |
| Gaminių skaičius gabenimo (vidinėje) dėžėje | 3 vnt |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis | 95 mm |
| Pakuotės gylis | 50 mm |
| Pakuotės aukštis | 170 mm |
| Paketo svoris | 237 g |
| Pakuotės tipas | „Box“ |