Gamintojas: Philips
Modelis: TAKH402BL/00
EAN: 4895229100954
Philips TAKH402BL. Gaminio tipas: Laisvų rankų įranga. Ryšio technologija: Bevielis, Bluetooth. Rekomenduojamas naudojimas: Skambučiai / muzika. Ausinių dažnis: 20 - 20000 Hz. Svoris: 114 g. Produkto spalva: Mėlyna
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
oreol.eu |
Наушники/Гарнитуры Philips TAKH402BL/00 - OReol.eu | €50.00 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Veikimo charakteristikos | |
| Gaminio tipas | Laisvų rankų įranga |
| Nešiojimo stilius | Su lankeliu |
| Rekomenduojamas naudojimas | Skambučiai / muzika |
| Laisvų rankų įrangos tipas | Abiausis |
| Produkto spalva | Mėlyna |
| Garso valdymas | Mygtukas |
| Ryšys | |
| Ryšio technologija | Bevielis |
| 3,5 mm jungtis | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth profiliai | A2DP, AVRCP, HFP, HSP |
| Mikrofonas | |
| Mikrofono tipas | Įmontuotos |
| Baterija | |
| Baterijos technologija | Ličio polimeras (LiPo) |
| Nepertraukiama garso įrašo perklausa | 20, 800 h |
| Pokalbio laikas | 20 h |
| Įkrovimo šaltinis | USB |
| Budėjimo laikas | 800 h |
| Ausinės | |
| Didžiausia įėjimo galia | 10 mW |
| Tvirtinimas prie ausies | Visiškai ausis dengiančios |
| Akustinė sistema | Uždaras |
| Ausinių dažnis | 20 - 20000 Hz |
| Varža | 32 Ω |
| Ausinių jautrumas | 95 dB |
| Magneto tipas | NdFeB |
| Tvarkyklės tipas | Dinamiška |
| Vidinis garsiakalbis | 3,2 cm |
| Diafragmos medžiaga | Polietileno tereftalatas (PET) |
| Kitos savybės | |
| 2,5 mm jungtis | |
| Produktų skaičius pakuotėje | 1 vnt |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 35 mm |
| Ilgis | 150 mm |
| Aukštis | 160 mm |
| Svoris | 114 g |
| Pakuotės turinys | |
| Greitos pradžios vadovas | |
| Pridėti kabeliai | USB |
| Sistemos reikalavimai | |
| Palaikomos mobiliosios operacinės sistemos | Android, iOS |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis | 45 mm |
| Pakuotės gylis | 170 mm |
| Pakuotės aukštis | 200 mm |
| Paketo svoris | 215 g |